bugün

Cinsel birlikteliği merkeze alan yaklaşımlar bana tutarlı gelmiyor.

Bir insana güven duymuyorum diyorsanız bakire (zar) de olsa bu sefer ben yokken ne yapıyor derdine düşmeniz mümkün.

Tamam Siz yine istediğiniz ile evlenin ama şüphenin sonu yok.
ben kimseyle cinsel birliktelik yaşamadım hayatımı birleştireceğim kişinin patlak! olup olmadığı bir takım değişken koşullara bağlandırılmışken benim ise sadece lafıma bakılmaktadır. O yüzden ben patlak! olmasam bile patlak! kız istememe hakkım yoktur. Toplanın.
Patlatmazsanız patlamazlar.
ben kızlık zarlarını diktiren kızlara bayılıyorum. bin kere aferin onlara. umarım onlardan birine denk gelirsin karşimm.
başını kapatıp evlendirin. o zaman conservative armour hakkı kazanıyor. gönül rahatlığı ile evlenebilirsiniz.
haktır.

kimse kimsenin hayatına karışamaz.

şu memlekette muhalif kesim bu kadar at gözlüğüyle gezmese ak parti at koşturamaz. chp kapatılsa ak parti ilk seçimde bozguna uğrar.
her erkeğin sahip olduğu haktır. ben sıfırı varken neden kazalı araç alayım ki?
Hemcinslerime duyar kasıp sözlük kızı etkileme fırsatı veren başlık...
bunu direkt savunmak mantıksız tabi ama o kadar çok kötü niyetli kadın olduğu gerçeğinide unutmamak gerektiren anlayış şeklidir. bizzat hayat yapan birisi bile diktiririm sonra zaten kimse bişey anlayamaz zihniyetiyle baktığını görmüştüm şimdi bu şekilde insanların kişiliklerini dahi saklayarak birde kadın hakkı alt başlığıyla kendilerini gizlemeye çalışmaları ayrı bir duygu. tabi birde bu başlığı savunan insanlar ben her naneyi yiyeyim ama karşımdaki bunları yapmamış olsun demekte aynı kötü niyet.
her gencin en doğal ve olağan hakkıdır.
pattlaaat bir şarkı kooy bir kadeh... serbest çağırıştıran sıçmık.
patlak kız hoş bir deyim değil. eşine saygı duymayan bir kız desek daha yerinde olur sanırım. doğal olarak eşine saygı duymayan bir kızın eşi olmak istemem. ben bugün (şu an olmasa dahi) evleneceğim kız bunları yaptığımı bilseydi kesinlikle üzülürdü ve onu üzmek benim hakkım değil düşüncesi ile sabır ediyorsam aynı sabrı eşimden de beklemek en doğal hakkımdır.

Edit: bir insan(!) bunu neden eksiler ki?
Böyle bir hak yok, kazalı araç istemezsin anlarım, sıcak bira istemezsin bu da tamam, patlak kız ne? Markette mi satılıyor yani ne bu?

Bakir olmayanlarınız, umarım hastalık kaparsınız.
Karşılıklı olur bunlar patlak olmayan kızda seni istiyorsa evlenin gitsin. banane ne senin şikisinden ben kendi işime bakarım.
Bakir, efendi, eli yüzü düzgün bir erkeğin EN DOĞAL HAKKIDIR. Biz kimsenin namusuna göz dikmeyeceğiz, kimseye yan gözle bakmayacağız bu hakkımızı arayacağız sonra da yobaz, çomar ilan edileceğiz. Hadi oradan. Bizi bu hakkı savunduk diye yobaz, çomar ilan edenler yobazı, çomarın ta kendisidir.

Ama eğer bir erkek bir çok kızla yatıp kalkmışsa ve sonra bu hakkı istiyorsa onun ağzına kürekle vurun.
Haktir. Bunca zaman bakirligine dokundurmamis adamin hakkidir. Geri kalanlarin da hakkidir ama nahh bulursunuz diyor ve kapatiyorum.
Türk toplumu patlak kızlardan hoşlanmaz. En çapkın bir erkek bile patlak kız almak istemez. Bazen sözlükte patlak kızlarla dalga geçen yazarlara saldıran gruplar türkiye gerçeklerini anlamak istemiyorlar.
lan bana hepsi olur, karının patlak olup olmadığı anlaşılmaz amk. çocuk senden mi ondan bile emin olamazsın.
her erkeğin hakkıdır.
anasının amı torba olmuş orospu çocuklarının kendinde bulduğu hak. siktir git pezevenk.
Bir tüketici hakkıdır.

Bozuk ürün nasıl iade ediliyorsa,bu kızları da iade etmemiz gerekmektedir.
Erkek eğer bakir ise bakire kız isteme hakkı vardır. Fakat erkek bakir değilse kusura bakmasında yani bakire kızda istemesin.
sen kadını tüketilecek bir varlık olarak görüyorsan bu senin pislikliğin. bir bitmediniz amk şu başlıkların yarısı karı kızla alakalı. gidin sevişin de biz de kurtulalım.
bunu isteyen beyfendi soyulmamis patlicansa, patlamamis misir tanesi isteyebilir pek tabi. zira patlicani soyduktan sonra karariyor.

edit: bu tanim icin kendimden tiksindim.

edit2: aşcı tanımıdır.
sözlük beyni olmayan insanlarla dolu. bunların hepsine teker teker silik atacaksın. sanane amınoğlu sen gidip bir şehvetle biriyle birlikte oluyorsan onunda hakkı bu ki ortalıkta kızlığını bozdurmamış her boku yemiş "kız" var. nereden bileceksin bu kızın namuslu olduğunu? namusu bacak arasında arayan orospu çocukarına sesleniyorum, patlak kız ne amk?