bugün

nerde giydiği de önemli olan erkektir. hadi plaj gibi yerlerde giysin katlanılabilir ancak şantiyede giydiği zaman da hiç hoş olmayacak görüntüler sergiler.* toz toprak içinde...
(bkz: komplekssiz erkek)
acun ilicalidir..
plajda bir nebze çekilebilen ancak yazların sıcak ve kurak kışların ise soğuk ve kıç dondurucu geçtiği bir yerde* bu terliklerle şappıdı şappıdı gezmeleriyle son derece itici gelen tiplerdir.
üstüne kumaş pantolon giyip, paçalarını yukarı sıvayıp sokakta dolaştığında erkekliğimden utandığım erkektir.**
bir de üstünde deniz şortu varsa tadından yenmeyecek erkektir.

ama şundan sakınmak gerekir;

(bkz: götüne kazak bağlayan erkek)
insanın kendine yakışanı giymesidir esasen. **
izmir ekonomi üniveritesi nde yaz okulu zamanı üzerinde de hawaii gömlekle sınıfa yarım saat geç gelen öğrenci modeli.
gerekli şartlar sağlanırsa tangayı da benimseyebilecek gelişime ve değişime açık erkek modeli.. örnek delikanlının çorap giymesi veya ağır abi oluşu konsepti güçlendireceği gibi beyaz bir şahini olma ihtimalini arttırır..
ayağına güveni sonsuz olan erkektir.
bunun bir de beyaz çorapla giyeni vardır. geyşa gibi ortada gezinen bu türden askerdeyken görmüştüm.
(bkz: 305 kısa dönem)
parmak arası terliğin üstüne beyaz gömlek ve kot pantolon giymişse tamamen iğrenç bir kişidir.
bunu garip bir kreasyonla kotun altına giyerek new apaçi creation şeklinde yayınlayan (semtin ismi) gençlik adında mağazalara lanet ediyorum şu an.
modaya uyan isnsanlar topluluğudur kendileri.
kaprinin altına giyiliyorsa bu terlik hoş durur, evet. babasının inşaat terliğiyle gezmeye alışmış insanlara garip gelmesi normal. ayrıca parmak arası terlik oldukça rahattır.

böyle bi erkektir işte. tanımını sikeyim.
rahattır. Bu kadar kınama görmeme şaşırdım şayet bir örnek vereyim; Lampard ingiltere'nin en iyi orta saha oyuncusu seçiliyor ve takım elbisenin altına parmak arası terlikle gidiyor ödülünü almaya..
kafamızda soru işaretlerine neden olan durum.
güzel bir kapriyle giyilirse neden olmasınıdır. gayette hoş durur, kundura ayakkabı giyilmesinden daha iyidir.
tek kötü tarafı parmakların üstlerindeki kıllardır, o kıllarıda yok edebilirlerse eğer gayet sevimli görünürler.
niye karşısınız anlayamıyorum. ama daha iyi fikrim var.
(bkz: muhatap olmamak)

şimdi herkes mutlu.
-yeni terliklerim nasıl sami?
+görüşmeyelim cengiz...
bizim ülkemizde arkadaşlarından laf yiyecek olan erkektir.
herkesin giymek istediği, fakat arkadaşlarının "whahaha mala bak" demesinden korktukları için giyemedikleri, "tuvalet terliğiyle plaja inmemiş aferin" izlenimi verdiren güzel bir terlik modeli.
takım elbisenin altına giymiyorsa sorun yoktur.yaz aylarında ,özellikle plajlarda tercih edilebilir .
lampard değil isterse gerrard giysin bu terliği iğrençliğinden kurtarmaya yetmez. bir kere iki şeyin arasında.*
velhasılı rahatsız adamdır. apaçidir.
gayet normal bir erkektir...
gayet hoş bir görüntüye sahiptir, yıllardır giyerim ve yaşadığım yerde herkes giyiyor.

parmak arası terliği tanga ile bağdaştıran zihniyetler;
iç çamaşırım tanga değilse, siz tanga ile fotoğraf çekip yayınlayın.**