bugün

(bkz: 31)
kızın yanına gidip "bana bunu da mı yapacaktın yazıklar olsun" denebilir.

şimdi onlar düşünsün.*
üstlerine anahtar fırlatmak.

"eviniz yoh mu amuğa goyim" diye tepki vermektense.
(bkz: osbir)
başını eğip devam edeceksin daha ne yapabilirsin ki ?
''kızışmış köpeklere sopayla vurma yöntemi'' tatbik edilebilir.
Bırakın öpüşsünler. Görmezden gelebilirisiniz.
Kafalarını birbirine tokuşturup koli bandıyla tek vücut yapmak.
Lan herkes istediğini yapmakta özgür nedir cıplak gezsinler o zaman sevişsinler insanların özelleri olmalı .
ile göre değişen tepkiler vardır (bkz: izmir) (bkz: konya)
onlara katılıp ahenkle öpüşebilirsiniz..
birim hazzı artırırsınız..
böyle kadere böyle yalnızlığa okkalı bir küfür etmek.
sokaktaki diğer malları ilgilendirmeyen konu.. dana gibi bakmadan yürüyüp geçmek.
Tükürüp kaçın.
kıskanmamak gerekir gidip tokalaşın tebrik edin ve çatal bıçak seti hediye edin.
yanından geçerken sağlamından osurmak.
" benim yerime de öp " denir ve geçilir.
memlekette tepkinin her çeşidi var :

erekte olup geviş getiren ap-abazan mahluk,
yoluna devam edip içinden iyi ya da kötü hafifçe söylenen vatandaş, (misal: helal olsun gavata kimseden çekinmeden girişmiş)
görmezden gelir gibi yapıp kadrajdan çıkana kadar amaçsız bakan tip,
pislik olsun diye gözlerinin içine bakarak (kapalıdır genelde) konsantrasyon bozmaya çalışan lavuk,
içinden "aşk olsun meeğmet bi kere öpemedin beni şöyle korkusuzca" diyen bekar gız,

Ama bence yapılacak tek şey hiç bişey yapmamak, onları orada yokmuş gibi saymak, onların istediği de bu zaten, ibişlik yapmaya gerek yok.
taş ! önce hangi ilçede olduğunuzu düşünün -zamanı yavaşlatma tuşuna basmayı unutmayın tabi - eğer bey oğlu şişli beşiktaş sarıyer maslak taksim civarında bir yerdeyseniz izleyerek zevkini çıkartın engel olmaya , tepki koymaya kalkarsanız ne buyuk koyarlar size. bunun dışında bi ilçedeyseniz sadece bağırarak ayıplamak bi anda aksam haberlerine çıkmanıza ve sosyal medyada cinselliği sokakda is görmek olarak algılayan yeni nesil cahil cüveylayi coşturmaya yeter. taş atin sessiz ve head shot gelirse kesin çözüm .

(bkz: yobaz)
(bkz: istanbul)
Yanlarına sinirli sinirli yaklaşıp, sizinle aynı cinsiyette olana "Beni nasıl karşı cinsle aldatırsın ayol!" demek. Evet bunu yapın inanılmaz şaşıracaktır. Bunu dediğiniz kişi erkek ise, karşısındaki kız, erkeğin eşcinsel veya gay olduğunu düşünecektir. Eğer bunu dediğiniz kişi kız ise, karşısındaki erkek, kızın lezbiyen veya biseksüel olduğunu düşünecektir.

Her iki koşulda da kafaları karışacak ve muhtemelen birbirini yanlış tanıdıklarını düşünüp ayrılacaklardır. Denemedim ama aranızdan deneyecek olan varsa bizimle yorumlarını paylaşsın lütfen.

Saygılar..
Neden bu kadar korkarsınız, sevgiden.

Dövse, öldürse daha mı iyi!

Korkmayın. Sevgi kadar güzel bir duygu olabilir mi? Sarılın, sevin , öpün.
duruma yandan girip yanaklara öpücükler kondurmaya başlayarak dahil olmak. bana ne, ben de öpcem.
kimseye karışamam öpüşsünler ne var, ama bir yerde işi ileri götürdüklerini yakalarsam polisi ararım cılkını çıkartmayın işin.

edit : farkettimde ciddi cevap yazmışım işin bir de şu boyutu var, videosunu çekip fareli siteye atın.
Yangın söndürücüyü 45 derece açıyla kafalarının ortasına nişan alın.
vallahı ben kufur basıyorum ulan pezemenk boyle bir ihtiyacın varsa okadar otel var al gotur orda yap ne yapacaksan.