bugün

parfüm şişesi göğüs bölümüne getirilir ve sık tuşuna basılır. daha sonra; parfümün vücudun tüm yerlerine ulaşması için yapılan sağa sola aşağı yukarı gibi hareketler yapılır. işte bu; "(el alında) alnımın yazısıdır. (el rahmin üstünde) karnımdaki bebek. (el sağ omuzda) sağımdaki (el sol omuzda) ve solumdaki melekler şahidimdir" manasına gelebilir. hemen gidip su ile teyemmüm abdesti alın. böyle şakalar komiklikler de yapmayın.

not: akp'li değilim.
istavroz yaparken biraz daha aşşağı inerse o el, çarpılmak ile sonuçlanacak eylem. benim bir tanıdık var o çarpıldı dodurgalı recebin yeğeni...
takla atarken secde ve rukuyu aradan çıkarmak gibi bir şeydir.
büyük bir imân ve hristiyanlığa girme isteğiyle yapılmayacağından çekilecek ıstavroz hereketinin de yanlışlıkla din değişikliğine yol açması söz konusu olmayacaktır. ohoo biz ne ıstavrozlar çektik anlamını bilmeden, olsak biz olurduk hristiyan.
Gol sevinci olur bundan.
hemen ardından kelime-i şehadet getirerek parfüm şişesi bir kenara bırakılmalıdır.*
(bkz: yaran başlıklar)
aynı süre zarfında, in nomine patris et filii et spiritus sancti demedikçe bir anlamı olmayacak harekettir, korkmayınızdır.
Bir boy abdestiyle çözüme kavuşur.
Kötüdür fakat hristiyanlar için 1 taşta 2 kuştur.
Derhal kelime-i şehadet getirip tövbe etmeyi gerektirir.
Bu tip cehennem azabı yaşatacak risklerden kurtulmak isteyen atalarımız boyna sürülen hacı yağını geliştirmiştir.

illiminati destekli parfüm şirketlerinin bu kurnaz tuzağından uzak duralım.

(bkz: Hacı yağı candır)
(bkz: güzel kokayım derken dinden çıkmak)

ayrıca;

(bkz: yaran başlıklar)

https://cdn.meme.am/instances/48808030.jpg
Her sabah yaptığımdır ancak niyet önemli şimdiye kadar böyle bir şey aklıma dahi gelmedi teşekkürler delikanlı.
hiç aklıma gelmemişti, başlığı görünce inanın karnıma ağrı girdi akşam akşam gülmekten.

Desene müslümanların yarısı parfüm sıkarken oldu hristiyan.

edit: eksi veren dümbük, neden eksi verdin hadi birde onu yazsan, allahın zangoç u.
şu sözlüğün en yaratıcı başlıklarından biri. başlığı başlık diye tanımladım çünkü duygulandım ve pangaea yı özledim mazur görün.
mevsimi olsa istavritte cikar aslinda.
böyle zeka kokan esprilere ihtiyacımız var. biraz daha misvak dergisinden ilham aldık mı bu iş tamam.

edit: 2012 yılında girilmiş bir entry. değeri bilinememiş demek ki. zaten ben de denizden ne çıksa sıkarım. ıstavroz çıksa onu da sıkarım.
güncel Önemli Başlıklar