bugün

Sevgidir, sadakattir.
Yarrak afedersin.

Al sana kırk karakter.
Paranın satın alamadıkları; 'Satın alınamayacak' şeyler olduğu için imkansız ve anlatım bozukluğu içeren listedir.
Mutluluk, huzur.
Para ile satın alınamayacak çok az şey vardır. Kadın ise bunlardan birisi değildir.
Hiç bir şey para artık her şeyi satın alıyor.
Dostlarımızı satın alamaz gecen bunun hakkında düşündüm çok sevdiğim iki dostumu da önüme dünyaları serseler satmam,ailemizi de alamaz ailemi de satmam aslına bakılırsa para için kötülük yapacağım hiçkimse yok esasen bizi satın alamaz ya da en azından doğru olanlarımızı.
Paranin satin alamayaci birsey yoktur efendim. Eger paraniz var ise aski da mululuguda satin alabilirsiniz. Burada ki asil onemli detay satin aldiklarinizin paraniz bitene kadar sizinle olacagini kavramaniz gerektigidir.
görsel
dostlarimizi satin alamaz yazmis yukarida biri. paraniz yoksa dost dedikleriniz kac gun yanınizda ve kac defa sahip çıkar eksiğinizi giderir bir dusunun bakalim. belki bir bilemedin iki. gerisi komple yalan. yüzüne gülse arkandan allahin aci der. der yani insanın dogasi boyle. ya hayata pembe gozluklerle bakacak kadar safsıniz yada yas 16-17 falan.
Benimdir. Henüz böyle bir satın alma işlemi gerçekleşmedi.
Diyelim ki kangren oldu ve bacağını kaybettin.
Parayla aynı bacağı değil, anca protez bacak satın alabilirsin koçum..
Paranın satın alamayacağı çok az sey vardir malesef. Çevreme baktığımda gördüğüm herseyi satin alabilir. Tek beni , aklımı, ruhumu , inancımı, sevgimi satın alamaz. Böyle bir hayata bakış açısı çoğu zaman insanı yalnızlığa sürükler fakat karakter budur.
manevi duygular.
her siki satın alır ama samimiyeti asla.
güncel Önemli Başlıklar