bugün

aziz yıldırım'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında fenerbahçe taraftarlarına yönelik ettiği kelam.
tam olarak pavalı köpeklev dir.
Olayın içeriğini bilmeden sallayanların olduğu kelime. Burada tüm gün köpekliği kimin yaptığını herkes biliyor.
Aziz yıldırım genç fenerbahçeliler için söylediği sözdür.
Bir fenerbahçeli olarak bu akşam ki kutlamaya gölge düşürmekte emegi geçen herkesin amk.
tam olarak pavalı köpeklevdir.
aziz yıldırım alex için tezarühat yapan taraftara demiştir.

hani ultraslana böyle bir şey denilseydi stadı başına yıkarlardı. bire utanmadan azarı işittikten sonra büyük başkan tezarühatı yapıyorlar. yazık vallahi yazık. ulan resmen diktatörlük yapıyor sizi stada almayacağım bir daha maçları izleyemeyeceksiniz ne demek? kendisine muhalif olanları falakadanda geçirir artık.
fenerbahçe taraftarını en yakından tanıyan kişi tarafından , fenerbahçe stadında söylenmiş cümle.
aziz yıldırım sahaya kangal getiren fenerli futbolculara göndermede bulunmuştur. sesli güldürmüştür swh
aziz yıldırım'ın sonuna kadar haklı olduğu söz..

bir takım kendini fenerli zannedenler, fenerbahçe şampiyonluğunu kutluyorken, herkes sevinçli, mutlu iken sırf ortamdaki mutluluğu bozmak, kutlamalara gölge düşürmek, insanların ağız tadlarını kaçırmak için alex üzerinden provokasyon yaptılar.

aziz yıldırım da ağızlarının payını verdi. gerçekten de bunları yapan fenerli olamaz.
https://twitter.com/capta...status/465578760763637760
taraftarlardır. aziz yıldırım gibi birine sahip çıkan taraftardır hem de. asıl vefasızlık da budur.
aziz yıldırım'ın kendi kafasına sıkması olarak değerlendirilebilecek sözüdür.
duyduğumda şoke olduğum aziz yıldırım fırçası. alex için tezahurat yapan tribüne birçok ağır lafın yanında paralı köpekler demiştir.
sahibi gel deyince gelen , git deyince giden, pati vev deyince pati veren köpeklerdir.
(bkz: Paralı asker)
(bkz: palalı köpekler)
bir kulüp başkaninin, kulübünün şampiyonlugunu kutlamaya gelmiş taraftarina sarf ettiği sözlerden sadece bir tanesidir.

peşin edit: yazdiğim entry fenerbahce spor kulübüyle alakali değildir.tamamen aziz yildirim'a ithaf olunmuştur.peşin yargi yapmayiniz rica ediyorum.

ah aziz yildirim ah!!! bir türlü gidemedin şu kulübün başindan.parali köpekler dedigin senin başkanligini yaptigin kulübe gönül vermiş taraftarlar.gs'linin,ts'linin,bjk'linin senin kutlama programinda işi ne?

insanlari sürekli asağilaman,tepeden bakman,egoist tavirlarindan biktik artik.sal şu futbol camiasinin yakasini.yeşil sahalardan,salonlarda estirdiğin terör fenerbahce'yi insanlarin gözünde sevimsiz bir hale getiriyor anlamiyor musun?
aziz başkanın konuşmada seslenip hakeret ettiği grup sonuna kadar o lafları haketmiştir, şöyle ki gfb grubunun içindeki şahıslar ali ismail korkmaz eylemini dahi gölgelemeye çalışmış ak itler den oluşan topluluktur fenerbahçe adına ve aziz başkan adına yapılan bütün güzellikleri ve mücadeleyi kötülemeye çalıştılar günümüze kadar örnekleri de var. (gsliyim)
(bkz: fenerbahçe taraftarı)*
fb lilerin alex i istemesi suç mu? fb ye en çok hizmeti olan alex tir.
özellikle belirli bir gruba söylenmiş haklı ifadedir. orada şampiyon olmuş futbolculara kendi taraftarının içindeki bir grup tarafından yapılan ayıba verilmiş tepkidir aynı zamanda. bir taraftar olarak başkanı haklı görüyorum. helal olsun ona. bunlara ne dese az. bizim için alex'in yeri başka ancak bu sezon oradaki 24 futbolcu göstere göstere şampiyon olmuştur. onlara yapılan bu ayıbı gerçek taraftar yapmış olamaz. art niyetli bir hareket olduğu belli.
şike suçlusu aziz yıldırım'ın bi grup Fenerbahçe taraftarına karşı hitap şeklidir.
sıvama safhasını da tamamlamıştır. ama bi sey olmaz onu savunmaya devam o dediyse bi bildiği vardır.
fenerbahçeli bazı taraftarlardır.

dün aziz yıldırım'dan duyduk.
Kulübünün yaptığı her açıklamayı, her sözü rakiplerine 'ayar' zanneden insanlara sormak istiyorum;

Bu kaç ayar?

Hadsiz, terbiyesiz bir başkan ve yönetimi var başınızda. yıllardır söylüyoruz aziz Yıldırım gibi magandalar, Yıldırım Demirören gibi kazmalar, Adnan Polat ve adnan sezgin gibi yeniçeri kılıklı insanlar kulüp yönetiyorlar.

Ayrıca şunu da merak ediyorum, şampiyonluk gecesinde bağırdığınız oyuncunun da olmadığı, hiçbir katkı yap(a)madığı, az çok böyle bir Tartışmaya neden açacak bir durumda niye alex diye bağırırsınız? Manyak mısınız oğlum siz? Galatasaray taraftarı kupa kazanıldıktan sonra Fatih terim diye bağırıyor mu?

Galatasaray'ın ota boka her kötü oyun veya skorda 'imparator fatih terim' diyen boş beleş taraftarını Sevmezdim, ama gördüm ki Beterin beteri varmıŞ.

Birbirinize müstahaksınız amk.