para karşılığı sex yapan kadınlar

entry 14 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  genellikle or.spulukla damlaganan işin erbabıdırlar. bir rivayete göre tarihin en eski mesleğini icra etmektedirler. ( bunu nasıl tespit etmişler karbon testiylemi anlamış değilim.)
  yasal olacaksa bile toplumun çeperlerinde çalışmalarına izin verilir.
  ülkemizde genelde kalitesiz bir hizmetle suçlanırlar yasal olarak yapanlar. devletin gereken önemi falan vermediğinden dem vururlar. geyiklerde almanya da bu işin sonunda fiş kesiyolar yeaa repliği döner. ön sevişme yapmak imkansızdır ayrıca.
  yasal olmayanlar ev tutmuşlarsa sık mekan değişikliği yaparlar. - orta yaşlı yabancı uyruklu ve türkler için.-
  eğer tazecik yeni gelmişler varsa villa tipi evlerin bol olduğu yerler - bahçeşehir yamulmuyorsam - daha güvenli ve stabildir.
  ne eve ne villaya parası yetmeyen serbest meslek erbabı olanların durumu içler acısıdır malum otoban kenarında gazeteciler tarafından linç edilirler.
  #15129841 :)
 2. 2.
  orospudur afedersin.
  #15129957 :)
 3. 3.
  para verip gidenlerde bu iğrenç durumun ortadan kalkmasına mani olmaktadır. ne kadar basit oruspu demek bir kadına onu bu yola iten yine senin basitliğin senin zevkin böyle bir piyasa var ise unutma ki senin gereksiz zevkin sayesinde var kadina bu yola iten erkektir.
  #15130157 :)
 4. 4.
  cinsel arz-talep sonucu oluşmuş bir meslek kolunun emekçisidir. 'arz' eden bu kadınlarsa bir de 'ğtalep' eden erkekler vardır. velhasıl bu kadınların varlığının sebebi yine bu 'talepkar' erkeklerdir. erkeklerin bir kısmının öylesine ve bencilce sevişmek istekleri için kadın ya da erkekler tarafından bu erkeklere pazarlanan ağır işçilerdir, zor meslek hanımlarıdır. adı neydi hatırlamıyorum ama, bir müzikalde vardı:

  "kolay mı her gelene yar olmak.
  para kolay kazanılmıyor bayan."
  #15130290 :)
 5. 5.
  ruhunu paraya satan kadındır.
  #15130293 :)
 6. 6.
  sex değil seks yapıyordur. türkçe özürlüler sizi.
  #15130299 :)
 7. 7.
  sonuçta hiçbir kadın keyfinden çalışmaz böyle pislik içinde. ama onlar da bu duruma mecbur kalmıştır para kazanmak için. hemen fahişe demek kolay, sen gitmesen oraya bu kadınlarda çalışmaz öyle değil mi. hem onlar da senin kız kardeşin ve annen gibi bir kadın. onların böyle bir yerde olması nasıl senin içini acıtıyorsa sen de bir başkasına aynı şeyi yapıyorsun unutma.
  #15130316 :)
 8. 8.
  orospudur.ama aşağılanmasının yanlış olduğunu düşünmekteyim.zira bir kadın zevk için her erkekle yatmaz.zorunluluktur.savunuyormuyum tabiki hayır.ama toplum çok önyargılı.
  #15130325 :)
 9. 9.
  zevk karşılığı önüne gelenle yatandan ya da daha 2 günlük sevgilisiyle o işi yapanlardan daha orospu olmayan kadınlardır.
  nazım'ın çok güzel bir sözü var:
  dünyanın en rezil erkeği sevgilisiyle yaşadığı şeyleri başkalarına anlatandır.
  dünyanın en rezil kadını ise daha iki günlük sevgilisiyle başkalarına anlatılamayacak şeyler yaşayanlardır.
  #15130357 :)
 10. 10.
  bu kadınlara neden acındığını anlamıyorum. ekmek parası içinmiş, yok geçinmek içinmiş... acınacak bir yanları yok. ev temizliğine, merdiven yıkamaya, silmeye giden, bulaşıkçılık yapan kadın asıl ekmek parası ve geçim derdindedir. bu kötü kadın tabir edilenler kendilerine kolay gelen kirli para çok para kazanma derdindedirler. acımak gereksizdir.
  #15130471 :)
 11. 11.
  bu ülkede şartlar bunu da gerektirebiliyor. para karşılığı seks yaptığı için övünen kadın yoktur. para karşılığı seks yapmak zorunda bırakıldığı için utanan kadın vardır.
  #15130535 :)
 12. 12.
  asla beynimin kabul etmeyeceği şeyi yapan kadınlardır.
  #15130567 :)
 13. 13.
  başından ne geçtiğini, onlarda dinlemeden asla bilemeyeceğimiz seks işçileridir. önyargısız, sadece "insan" olarak yaklaşılmaya ihtiyaçları var, "orospu" diye karalanmaya değil. zira eminim ki halinden çok memnun olanı, işini severek yapanı yoktur. zaten yeterince zor olan hayatlarını bir de onları ötekileştirerek daha da zorlaştırmak hiç doğru değil bence.
  #15130585 :)
 14. 14.
  genellikle ve çoğunlukla kürt kızları olurlar.
  #15130608 :)