bugün

papa der ki; hz. isa doğum yılı kabul edilenin aksine altı yıl önce doğmuştur, buna göre tarih 2012 değil, 2018 dir.
papa ne derse desin, imam bildiğini okur.
yalan!

papa'nin cok kisi tarafindan protesto edilecegi kesin. zira birden 95 dogumlu oldum. ve justin bieber dinliyorum. belieber oldum amk.
buna göre zall 2005 doğumlu.
papanın kafası güzel olmasından kaynaklanır. gelsin şaraplar, tabii.
bu durumda ben askerliğimi yapmış oluyorum. ne güzel ayrıca papa için (bkz: bsgçk).
her evde olduğunu düşündüğüm diyanet işleri takvimi demek vatikana dağıtılmıyormuş dedirten bilgi.
http://i.imgur.com/aOarW.gif
papadan önce siyon tarikatının belirttiği; galiba da gerçek olan durumdur...
son zamanlarda sürekli olarak uyur gezer olduğu için 6 yılın nasıl geçtiğini anlamamıştır. Tarihte yedi uyurlar olarak bilinen kişilere de papa hazretleri de eklenmiş ne mutlu bize!
2023e 5 yıl kaldı demektir. Göte gelmeye 5 yıl kaldı beyler.
papaya uymak hoş olacaktır.

papaya göre bende 21 yaşındayım o zaman. yok lan olmadı öyle değildi.
duruma sokaktan gelen tepki:

- 6 yıl yaşlandığımızla kalırız.

bu muhabirlerin mikrofon uzatmak için geri zekalı dedektörü mü var amk, anlamadım ki...
yıl olmuş 2018 bizim konuştuğumuz şeylere bak, yıl olmuş 2018 bizim.. diye gidecek cümlelere alışmak zor olacak. 2012 iyiydi ya la.
2 gün önce doğan yeğenim eksi 6 yaşında mı olacak yani? beyler...
justinyanus bu konuda daha otoritedir.
http://imgim.com/9253inciu5533222.gif !!!!!
Takvimi 6 yıl ileri attık diyelim:
O zaman "2012 ile 2018 arasında ne yaptın" dediklerinde ne diyeceğiz? "6 yıl hiç kendine bir şey katmadın mı?" demezler mi? Çocuklara torunlara rezil rüsva olmayalım sonra.
ister 2012 olsun ister 2018 bi bok farketmez a.q.
(bkz: Euro 2016 yı karambole getirmek) Yada (bkz: 21 aralık gününü karambole getirmek)
papa panpa. papa denen kişi daha doğruyu seçememiş, tarihin, doğru tarihini nerde bulmuş.
2012 yıldır kimsenin farkında olmadığı olay.

vay arkadaş.
maya takvimi sahteymiş dağılın ulan.*
istismar ettiği çocukların aslında yaşlarının büyük olduğunu söylemek üzere yol yapan papadır.
din işleri ile takvim işlerini birbirine karıştırmıştır.