bugün

özellikle ortaokul döneminde, ergenlik çağının en civcivli dönemlerini yaşayan erkeklerin dizginlenemez libidolarının sonucu olarak türemiş kız cinsidir.
o dönem erkekleri çok pis tehlikelidir harbiden bak yemin ediyorum. hiçbir sey yemeyecek dahi olsa girer bu madrabazlar öğle tenefüsünde kantine, ortamın kalabalıklığından istifade daldırır kolları aşağıya allah ne verdiye artık. ayrıntıları anlatmaya lüzum yok. böyle sınıftaki sıraların arasındaki mini koridorlarda birbirlerinin üstüne atlarlar "beyler karambooooolll" diyerekten. suç mahalindeki kızların bilimum organlarıyla da münasebete geçerler atraksiyon esnasında, çakal şerefsizler. birsürü metod üretip profesyonel olmuşlardır artık abazanlığı bastırma hususunda.
tabi bu olaylar silsilesinde bir de madalyonun diğer yüzü yani "kız tarafı" vardır. bunlar da "ay çok rahatsız oluyorum" tavrı yaparaktan kaçınmaya çalışılar halbuki gayet memnundur terbiyesizler. pandikleri yer yer, trip yapar salak salak, ondan sonra da okul çıkışında filan en yakın arkadaşına açar muhabbeti hemen "oyhş bugün de karambol yaptı ya bizim çocuklar, o karambolde muzaffer elledi beni. hiç çaktırmadım memnun olduğumu. böle ofladım pufladım ama bir hoş oldum sorma." şeklinde. örnekler trilyor tane yapılabilir tabi de anlatılmak istenen anlatıldı sanırım.
gel gelelim, sonra büyür bu kızlar, olgunlaşır, nedeni anlaşılamaz bir şekilde götü kalkar. otobüste filan bakarsın suratına, evde mevde bir yerlerde çalıştıkları bir surat ifadesi, bir tavrı vardır bunların onu takınır hemen şabalak. ulan gerizekalı daha üç beş sene evvele kadar muzaffer'in çatır çutur ellediği kızsın lan sen. kime artislik yapıyosun. geçmişini çabuk unutur madrabazlar. boka bakıyomuş gibi seyrederler çevreyi. şeytan diyo çağır muzaffer'i anlattır anıları teker teker rezil olsun, intihar etsin köpek. çok kızdırırlarsa "lan yedin zamanında boy boy pandikleri. şimdi böle tırı vırı yapma" veya benzeri şekillerde bağırılabilir suratlarına karşı. muhtemelen ne olduğunu bilmiyormuş gibi yapacaklar, anlamamazlıktan gelecekler "ne diyosun sen ya hayvan. manyak mısın nesin?" filan diyeceklerdir ama bakmayın siz, biliyor onlar da gerçeği aslında domuz gibi. gerçeği bilmenin zevkiyle, pis bir sırıtışla terkedin olay mahallini.
sonuç olarak, kimse kimseyi yemesin. dün yediği bokları unutup hollanda prensesi ayağında takılmasın. herkes herşeyi biliyor a dostlar. pandik yiyerek olgunlaşmış çoğu kız eksiyi basacaktır kirli çamaşırlarını ortaya döktüğüm için ancak söylemek zorundaydım bunu. gerçeği biliyorum.
(bkz: de ja vu)
bir kız pandik yiyerek ne kadar olgunlaşabilir tartışılır. olur da olgunlaşırsa tazeliğini ne kadar koruyabilir o başka bir tartışma konusudur. kabuğu soyulmadan üstten atılan pandik pek zararlı olmayabilir, diğer durum erken çürümeye yol açar.
olgunlaşmayan, kaşarlaşan kızdır. * *
olgunlaşmak için neden arayan saçma sapan ruh halindeki bireydir. ama hiç olgunlaşamayacaktır
pandik atarak olgunla$tigini zanneden erkek kesimin yedigi bokun bi i$e yaradigini du$unmesi. ho$ gerci pandiklenmekten ho$lanan kiz ne kadar olgundur? tacizden kim ho$lanir lan? sapik bu kizlar, püh.
(bkz: patik giyerek olgunlaşan kız)
pandik yiye yiye atmasını da öğrenecek kızdır.
(bkz: hesap günü)
(bkz: intikam)
son olarak
(bkz: pendik) -valla bu çağrıştı.-
pandiği atan oğlanın şayet kızkardeşi varsa;ki vardır muhakkak; durumunda çok işe yarar.
1-kızkardeşim nasıl oldu da birden böyle olgunlaştı yaw? sorusu üstünde pek düşünmez.
2-direkt kızkardeşine sorar.hazır elinin altındayken fazla irdelemeye gerek yoktur konuyu.
çürük meyve dalından ilk yere düşendir.bu olgunlaşmaktır.olgun meyve!
kendi dünyanın küçüldüğünü bilmek ama buna rağmen hayatı sevebilmek de olgunlaşmaktır...
(bkz: beden olgunluğu)
güncel Önemli Başlıklar