bugün

cep telefonu konusunda diğer markaların gerisinde kalmış * elektronik eşya markası.
bir zamanlar g500, g520, g600 şeklinde cep telefonu modelleri üreten firma idi.
yamulmuyorsam titreşimi ilk bulan şirkettir. *

pilleri de vardır. *
(bkz: panasonik)
türkiye deki web sitesinde formula 1 oyunu olan ve her ayın 1.cisine panasonic dijital fotograf makinesini hediye eden firmadır. şu anda indianapolis pistinde hız rekoru 43 saniyelerde ve nerdeyse 3 saniye daha yavaşım. sözlükteki arkadasları bekleriz.
panasonic.com.tr
cep telefonunda ilk sesli arama, ilk ses kaydı ile melodi yapma olayını gerçekleştiren firmadır aynı zamanda. cep telefonunda geri kalmış değil ilkleri yaratmış firmadır.
dslr makinalarında leica lens kullanır. body olayını bilmem ama lens işinde 10 üzerinden 10 alır valla adamalar.
fz7 modelini * almak istediğim dijital araç gereç üreticisi..
telefonları pek de tatmin edici değildir..
taklidi en cok yapilan elektronik markalarindan biri.

(bkz: panesoic)
(bkz: panasoanic)
(bkz: panasonik)

hepsini anladim da panastar noluyo be mubarek?
titreşimi telefonla buluşturmuş firmadır. ayrıca titreşim motoru oldukça güçlüdür. aynı bankta yada koltukta oturdugunuz bir kişi bu titreşimi hissedebilir.
cep telefonu konusunda bir başarısızlık hikayesidir.
dünyanın en küçük telefonunu üreten ve elime bir tane bu telefondan geçen incelemelerim sonucunda kötü bir cep telefonu olduğunu farkettiğim marka.
(bkz: ideas for life)
plazma tv ve fotoğraf makinesi üretiminde aşmış marka.
türk telekom ile yaptıkları anlaşmayla 100.000 den fazla eve girmiştir. *
son zamanlarda isminden pek fazla duyulmayan teknoloji markası. eski cem yılmazlı cep telefonu reklamları hala akıllarda.
traş makinesi konusunda tartışmasız bir markadır.

sisteminde lineer motor kullanır, yani motor gerekli hareketi dairesel olarak değil doğrusal olarak üretir, 14000 devir ile çalışır.
es-la63s modelini kullanıyorum, ister ıslak ister kuru hiçbir tahriş yok, ayrıca belirtmek isterim ki cildim hassas ve genelde boyun bölgemde sivilce olurdu traştan sonra, artık hergün rahatça traş oluyorum.

ilk makinem philips idi sonra braun aldım bu üçüncüsü, uzun lafın kısası makine ile traşı uzun zamadır yapıyorum ve bu makineden son derece memnunum.
pil konusunda tartışmalı bir markadır. zira takmanızla çıkarmanız bir olur.
full hd ve 3d'li tx-p42gt20e plazma tv'siyle yardırmıştır.
daha bundan 7 sene önceki modellerinde karşı tarafın 20 saniyelik ses kaydını yapablen bu sayede görüşme esnasında verilen telefon numarasını yazacak yer aratmayan marka idi sonra ne olduysa geride kaldı.
bir de gd90' ın yeşil ve turuncu renkleri ile sanki teleon değiştirmiş hissi verirdi.
peh be
ilk telefonum.
neoplazma teknolojisi ile yardırmıştır, her açıdan kusursuz izleme açısı, renklerin canlılığı ve netliği ile ne led dinler ne lcd tek kelime ile inanılmaz.
(bkz: ideas for life)
plazma televizyonun mucidi. kurucusu konosuke matsushita' dır. bir zamanlar adını universal electric olarak değiştirse de, şuan hala matsushita electiric co. olarak üretime devam eder. bay konosuke' nin hayatı bir nevi tez ödevimdi. inanılmaz bir yükseliş öyküsü varsa bu da konosuke matsushita' nın dır.
kaliteli ürünleri olan firma. çok fazla reklam dönmüyor sadece piyasada, hepsi bu. seneye büyük atak yapacaklar, benden söylemesi.
Eluga adlı dev telefonunu tanıtmıştır. Telefon 5 inç,9.6 milimetre kalınlığa sahip.Kamerası 8 mp,kameranın tek kötü yanı flaşın olmaması.Telefon su geçirmezmiş.