bugün 822 başlık
125

pakraduniler

 1. 3 2
  20.yy in ilk yarısına kadar divriği ve eğin civarında varlıklarını sürdürmüş ve nerdeyse sabetayistler kadar ilginç olan etnik topluluk.
  #1717508
 2. 0 0
  ortaçağda ermeni ve gürcü tarihinde önemli bir rol oynamış ve 1801'de bugünkü gürcistan'ın merkezini oluşturan kartli ve kaheti krallığının 1804'te, gürcistan'ın batısında yer alan imereti prensliğinin 1810'da rusya çarlığı'na bağlanmasıyla sürgüne giden, yahudi kökenli ermeni hanedanı. gürcistan'da bagratid, ermenistan'da bagratuni, avrupa'da bagrationi adıyla bilinen bu hanedanın gürcistan kolu gürcüleşmiştir.
  #3273399
 3. 0 0
  ermeni yahudilere verilen isim.
  ermenilerin sabetayistleridir.

  pakraduniler 2700 yıldır ermeni cemaati içinde varlıklarını sürdürmekte ve kendi ibadetlerini gizlice yapmaktadırlar.

  pakraduniler, ermeni cemaati içinde son derece etkin bir konumdadır.
  tarih boyunca kurulmuş ermeni krallıklarından birini de bagratuni sülalesi adı verilen bu pakraduniler kurmuşlardır.
  #9933694
 4. 1 1
  pkk'nın arkasında da olduğu iddia edilen topluluk...

  http://haber.rotahaber.co...akraduniler-mi-var/274237
  #15583667
 5. 1 1
  iyice irdelenmesi gereken konu.

  pkk'nın eylemlerine başlamasıyla birlikte ermeni terör örgütü asala'nın eylemlerinin bıçak gibi kesilmesi,

  pkk'nın yöneticilerinin büyük bölümünün ermeni asıllı olması,
  http://www.frmtr.com/gene...091-pkk-li-ermeniler.html

  pkk'nın yayın organlarında gizliden gizliye ermenicilik yapılması,
  bu konuda anf adlı sitenin yayınları önemli veriler içermektedir. özellikle sözde soykırım konusunda pkklılar kraldan fazla kralcılık yapmaktadır ki bu da düşünen birini daha derin araştırmalar yapma gerekliliğine sürüklemektedir.

  kurulacak bir kürt devletinin bölgede asla bağımsız kalamayacağı gerçeğini terör örgütü yöneticileri bile dile getirmekte iken görülen amacın arkasında başka amaçlar yattığı farkedilmektedir.

  israil'in tarihte kendilerine en büyük iyilikleri yapmış millet olan türklere ihanet ederek ırak'ta ve türkiye'de bir kürdistan kurulması için pek çok farklı alanda faaliyet göstermesi.

  pkk'nın devlet kurmak istediği coğrafyanın siyonistlerin vaad edilmiş topraklar dedikleri sınırlar içerisinde bulunması.
  neredeyse bütün dünyayı yöneten yahudilerin israil'in topraklarının kendisine yetmediğinin farkında olması. toprağı kendisine yetmeyen ülkeler savaş çıkartırlar.

  israil'in bu coğrafyayı ermenilere bırakmayacak kadar güçlü ve ileri stratejileri olan bir devlet olması.

  bütün bunları bir çerçevede değerlendirdiğimizde işin arkasında siyonist-emperyalist oyunların yattığı farkedilecektir. ermenilerle sürekli dirsek teması içinde bulunan pkk'nın kürtler adına faaliyet göstermediği açık seçik ortada iken bölgede ermenistan adlı zayıf ve hasta devletin topraklarını büyütmesi de kimsenin işine gelmeyecektir. siyonizmin her fırsatta dile getirdiği vaad edilmiş toprakların sınırlarının nil'den fırat'a kadar olması oynanan oyunun arkasında başka ve güçlü aktörlerin olduğunu göstermektedir.
  #15583883
 6. 0 0
  (bkz: )Sevan Nişanyan
  #17203568
 7. 0 0
  Asıl kimlikleri Yahudiliktir. Sonradan Ermeni olmuşlardır. Şu anda bir kısmı Sünnî Müslüman, bir kısmı Alevî, bir kısmı Türk, bir kısmı Kürt görünüyorlar. Bir Pakraduninin kuyuya attığı taşı bir milyon Müslüman çıkartamaz.
  iran’da MEŞHED Yahudileri. Dıştan Şiî gibi görünür, içten Yahudidir.
  KAFKASYA TAT Yahudilerinin bir kısmı Müslüman postuna bürünmüştür.
  Tatar kökenli Kırım KIRIMÇAK Yahudilerinin bir kısmı da Müslüman görünür.

  edit:
  Milyarlarca dolar maddi zenginliğe ve paraya sahip olan Türkiye Müslümanları niçin bir “Türkiye Yahudilerini ve Sabataycılarını inceleme ve Araştırma Enstitüsü” kuramamaktadır??????
  #23365334