bugün

adam çocuğuna bir rüya gördüm seni allah yolu için kurban edeceğim diyor, çocukta kabul ediyor. biz de bunlarla aynı havayı soluyoruz!
o zaman hep beraber seslendiriyoruz... (bkz: gerçek islam bu değil)

https://www.mynet.com/deh...sinden-kesti-110106741673
Böyle bir allah olabileceğini düşündüren nedir?

Bunu bir düşünün...
görsel
allah bunların hiçbirine nedense kendine zarar vermeyi emretmiyor, çok ilginç.
kardeş sen kendini hz ibrahim mi sandın.
(bkz: 2000 yılla peygamberliği kaçırmak)
Aslında Gökten koç inmeyince mevzuya uyanması gerekirdi.

Ulan ne ruh hastaları var şu ülkede. Kendini öldürürsen öldür, çocuktan ne istiyorsun MK yobazı
Arkadas, ne garip insanlarsiniz.
Herife edilmedik hakaret kalmamis. Herifin yaptiginin Ibrahim in yaptigindan farki ne ?
ooo tamam hadi islam'a hakaret edelim törenler eşliğinde. bildiğiniz gibi bu emir zaten kuran'da yazıyor (!)
adam sağlık memuru. okumamış cahil birisi değil. bu adam hergün insanlarla temas halinde bir de.
bunun mesleki ehliyeti derhal elinden alınmalıdır.
araştırılsın kesinlikle arkasından bir cemaat çıkacaktır.
eğer Allah'ı ve dinini biraz bilse geçmişte hz. ibrahim olayını bilirdi.
Sağlık çalışanı olmanın zeka gerektirmediğini görmüş olduk. Sosyal sıkıntılara sahiplerin tuhaf davranışları.
Adam sağlık memuruymuş, düşünüyorum da gece beraber nöbetciyiz adam kıtır kıtır milleti cihatcı gibi kesiyor. Her nöbet bir kurban. Her meslekten çıkabilir ama sağlık bakanlığı bu tarikatçılara cok bulaştı.
Zamanında konya'da bir fırıncı da oğlunu kıtır kıtır kesmişti ibrahim öyküsüne öykünerek.

Herifin akıl hastası olduğu ortada ama akıl hastalarının neden hep dini takıntıları vardır, neden dini hikayeler bunlara pek çekici gelir, onu da akıl sahipleri düşünsün.

Akıl sahibi olduğu varsayılanlar ibrahim hikayesinin ne kadar patalojik bir hikaye olduğunu, iyi ve güzel hiçbir öğe içermediğini, o hikayeyle verilmeye çalışılan mesajın insanlığa çok zararlı bir mesaj olduğunu anlayamadıktan sonra, akıl hastaları bu olayda görüldüğü gibi anlamış çok mu?
Bazı insanlar çok aptal.. Şu dünyada cezasız kalmayan tek şey aptallıktır.. Dinle kafası bulanmış bir bağnazın yaptığı hayret ettirdi.. Sen hz. ibrahim değilsin be aptal.. Bu olay bana hamas'ı, ışid'i hatırlattı. Dinden gözü kör olmuş bağnazlar cidden çok tehlikeli.. Öz evladına bile acımıyorlarmış, gördük..

O adamın bir daha toplum içine çıkartılmaması lazım. Evladına bunu yapan, başkalarına kim bilir ne yapar..
Tamda tarık akanin adak filmini izlerken gördüm.
Tamda tarık akanin adak filmini izlerken gördüm.
Normal kafayı yemesi.
A haber, ülke tv, TGRT haber gibi kanallar akşama kadar 1500 yıl önceki hikayeleri animasyon halinde anlatıyor.
Bana bu adamın a haberde izlediği ve bir şekilde Tayyip’e bağlanan Hz ibrahim öyküsü izleyip buna kalkışmadığını kim ispatlayabilir?
Tam bu dünyayı seveceğim. Sevemiyorum.
ibrahim yapınca peygamber, sağlık çalışanı yapınca ovvvv katil sapık..
Islamiyetini de müslümanligini da ortadogusunu da .. en kibar şekli yoksa neler neler söylerim de neyse cocugun sansini si... bir kere din min kudret vs filan olsa böyle bir adamın cocugu olmaz böyle bir adam da zaten doğmaz (bir de acilen bu akıl hastasi adamlarin bir sekilde toplumdan uzaklastirilmasi gerek) o yuzden geciniz
Neden peygamber ilan edilmediği merak konusu olan tiptir.
Psikolojik sorunları olan insanları tedavi olsun diye hacı hoca tarikat gibi yerlere götürür iseniz sonuç bu olur.

Normal tedavi olması gerekirdi.
Öyle yolu sikeyim.