bugün

duyanda kadını kraliçe sanır amk.
Ben erkek kardeşime prenses diyorum. Oda bu durumu kabullendi.
Ben 'şehzadem' diye seviyorum.. anne dir o istediği şekilde hitap edip sevebilir..
oğlu annesinin gözünde prens olabilir ama başkalarının gözünde ağlayan zırlayan huysuz bir insan canavarından başka bir şey değildir. (0-3 yaş arası buna dahil değildir, onları yerim yerim.) bunu bilin de sevin çocuklarınızı.

bu da böyle bir entry'dir.
kendisini kraliçe elizabeth sanıyor olabilir. makiden hallice, göbekli, saçı sakalı beyazlamaya başlamış, 30 küsür yaşındaki oğluna diana spencer gibi kadın arar. arar, arar, arar... bilmez ki daha çok arar.
Böyle yetiştirilen herkes karşısındaki kişiden de aynısını bekliyor. Herkes ona prens gibi davransın ama o karşısındakine üstten baksın. Böyle erkeklerle ilişki de yaşanmaz. Sizi çünkü “araç” olarak görür. Onu mutlu etmesi gereken, ona ilgi vermesi gereken bir araç.
cocugunu çok seven annedir, sevgisini de esirgemeyen annedir aynı zamanda. bizim kültürümüzde sevgi gösterisinde bulunmak ayıp karsilandigi icin buraya baslik açılmasıni anormal karsilamadim acikcasi. sonucta bunu yadirgayan kişi ebeveyni tarafından sevilse bile bunu hissetmemis, hissedilmesine olanak tanınmamış kişidir. bu kisi ayni zamanda sevgiler gününde aldigi çiçeği siyah posete koyup gizlice götüren kişidir. neden? çünkü bizde sevgiyi göstermek ayıp karsilanmis. ama herkesin icinde kadını dövmek azarlamak ayip karsilanmamistir. eger ayip karsilansaydi bu baslik yerine daha farkli bir şeyi tartışabilirdik.
validem bana şehzadem diyor her ananın kullandığı hitap başka elbet.
Yazar burda 35lik adam vurdurdugunu da belirtmiş laf arasında.