bugün

Düsman gotune,dusman gotune paranin duygusal ailevi baglardan ne derece uzak olduğu bariz hadi iliskilerde olurda ailenin böyle bok yemesi ileride parayla neler yapacagi hususunda sasirmayacagimiz seylerin olmayacagidir aslinda.
vicdanları olmadığı için rahat bırakılacaktır. ülkede sapkınlık cinayet ve benzeri suçlar para ile çözülebiliyor artık. sonra bi adam ekmek çalsin evine götürebilmek icin o adama hapis ver sen.
Dunyanin en agir,en igrenc hakaretlerini hak ediyorlardir. Boyle kurekle agizlarina vurcan.
Türkiyenin kölelik sisteminde olduğunun kanıtıdır.
o vakfın kime ve ailesine yakın olduğuna bakılırsa anlaşılabilecek mevzudur. muhtemelen vakıfın ( ya da tarikat neyse işte ) yakın oldukları zat ve ailesi tarafından tecavüze uğrayan çocukların ailelerine hak aramaya devam etmeleri halinde paralel örgüte yardım veya terörist oldukları yönünde dava açılacağı bilgisi verildiği için vaz geçmişlerdir suçlamalardan. para mevzusu da bilerek servis ediliyor ki bu uzun eli olan zat ve ailesi de tamamen töhmet altından kalkabilsin. yani diyorlar ki bakın parayı aldılar mevzu kapandı siz de unutun artık..
her 10 bin verene pazarlayacaklar mı yani nereye varır bu işin sonu. bu çocuk ilerie potansiyel işidcidir veya sonu daha kötüdür şimdiden uyarayım çünkü çürük kafalı gelebnekleri ve dini görüşü yozlaşmış türk toplumu kurbana suçluya yapmadığı eziyeti yaşatır.
başlık parasının sıralamasının değişmiş halidir. genelde önce başlık parası alınır, sonra evlat siktirilir. ama bu sefer önce siktirilip sonra para alınmış.
ilerde oglunu pazarlayabilecek potansiyele sahip olan ailedir.
dini imani para olmus "musluman" insanlarimizin kendisine ibne diyeni vurdugu ama cocuguna tecavuz edeni 10bin lira karsiligi affettigi bir ulke olduk malesef.

kimi bodrumun en guzel koyuna shov yapmak icin din merkezi yapmak ister, kimi gider cocuklara tecavuz eder, kimi karisini dover... her yerde bombalar patlar. ulan iyicene igrenc bir memleket olduk.

ama siz durmayin . yola devam edin.
Gerçek değil di mi?

Yok ben bu kadarına inanmak istemiyorum.
Maddiyatın hayatımızın her alanına nüfuz ettiğini gösterir.