bugün

hangi partiden olduğunu yazmayacağım
yazmayacağım çünkü; her durumu "siyasete" bağlayarak savunan ya da saldıran ,
onun bunun yavşaklarına bu insan davranışı "malzeme" olmasın.

milletvekilinin eşi covid-19' a yakalamıştır. çocuklara da bulaşır.
Oğlunun ateşinin yükselmesinin ardından “baba yanımda yatar mısın” sorusuna kayıtsız kalamaz. çünkü o bir babadır... tüm babaların yaptığını yapar... oğlunun yanına yatar...
o da salgına yakalanır...

not: hiç bir hastalık, hiç bir ideoloji, hiç bir çıkar, hiç bir din...
bizi bizden etmesin..
--spoiler--
siyasete bağlamadan söyleyeyim:
salağın, sorumsuzun daniskasıdır.
--spoiler--

eğer bir evladın olsaydı... bu türden ergenliğin olmazdı...

not: insan sevgiyle çoğalır... dallamalar bilmez...
Geleneksel Türk babası böyle işte. Az konuşsa yüz vermese Otoriter görünse Belli etmese de duygusal..
Düşün ki ölüm riski var çocuğunun düşüncesi bile felaket ben kızımdan bir saniye bile ayrılmazdım.
uçakta da oksijen maskesini önce çocuğa sonra kendine takmaya çalışacak bir tip.

umarım benim oy verdiğim partiden değildir. stres karşısında soğukkanlılığını koruyamayıp yanlış kararlar veren kişiler ülke yönetiminde söz sahibi olmamalı.

önce ailesi sonra kendisine oy veren insanlara karşı sorumsuzca davranmıştır.
partiyi yazsaydın da siyasete bağlamazdık.

çünkü ülkedeki kaosun sebebini biliyoruz zaten.
Milletvekili yazıldığı anda konu siyasete bağlanır zaten. Tartışılmak istenen siyaset mi, babalık mı?

Ayrıca; (bkz: corana)
topluma karşı sorumsuzun tekidir.
Cahillik duygusallıkla birleşince işte bu olur,
Cocuklar coronayı hafif atlatıyor ama bu vekil buyuk ihtimal 40 ve üzeridir yani ağır geçirebilir hatta ölebilir, simdi karısı çocuğu hasta iken aklibasinda olup onlara sahip çıkacağına sirf cocugu teselli etmek için hastalık kapmış, daha bu kadar ufak bir krizi yönetemeyen adam millet vekili ve ülkeyi yönetmeye çalışıyor,

Baba olmayan bilemez falan deyip saçmalamayın, çocukla oynarken çocuk olmak tamam ama burada evcilik oynamıyoruz ölümcül bir virüsten bahsediyoruz.

Yanında yatamam oğlum diyecek, yatarsam hastalanacagını anlatabilmeli, ayrıca tulum n95 maske siperlik gözlük giyip yanında yatsaydı 1 2 dk yine bulaşmazdı, bu salak muhtemelen maske bile takmamıştır
Ben hikayeye de inanmadım,
Ne belli oğlundan geçtiği,
Karısından bulaşmış olma ihtimali daha yüksek
PR çalışması gibi geldi bana
Yakında kim oldugu ortaya çıkar, sonuçta sen öğrenmişsin
şehri cayır cayır yanarken kendini kızağa çekmeyi başaran süper baba.

yatsa da maaş geliyor nasıl olsa.

bunları şakşaklıyorsunuz da rtenin bilal sevgisine niye liyakat diye kuduruyorsunuz madem.
Duygusal bakarsan yaptığı doğru mantikli bakarsan yanlış.
güncel Önemli Başlıklar