kapat

ozan başkol

 1. 0 0
  iibf iktisata giriş hocasıdır. ders anlatırken dersi monotonluktan kurtarmak için büyük çaba gösterir. hep belli soruları sorduğu için 2. kez ders alındığında kolay geçilir diye umut ediyoruz.
  #6034064
 2. 0 0
  uludağ iibf'nin genç ve gelecek vadeden hocalarından. uluslararası iktisat konusunda oldukça iyidir. ders anlatması da sıkıcı değildir. sınavları nasıldır, onu da sınava girince yazarım.

  edit: vizesine girip çıkmışlığımız var, fena değil. çok uyuz soruları yok ama iyi çalışma ister.
  #6268139
 3. 0 0
  şeker gibi hocadır. gün itibariyle AB Ekonomisi son dersinde yaptığı konuşmayla öğrencilerini ihya etmiştir. dönem içinde derste gergin olduğu dakikalar için özür dilemiştir -ki biz hiç o tarz anlara tanık olmadık-. hepimize teşekkür etmiştir. gelecek vaat eden öğretim görevlisidir. dersi de çok iyi anlatır.
  #6907955
 4. 0 0
  şekil itibariyle akıl oyunlarındaki john nash karakterine benzeyen, prof. ünvana yakışan dostlar başına bir akademisyendir kendileri..
  #7365379
 5. 0 0
  yaz okulu döneminde iktisadi büyüme dersini aldım, çok pişmanım daha önce ozan hocadan ders almadım diye...
  #8847513
 6. 0 0
  herkes iktisattan nefret ederken benim çok sevmeme sebebiyet olan hocadır. verdiği örneklerle dersi kolaylaştırıp, eğlenceli hale getirir.
  #10377390
 7. 1 1
  ab ekonomisi dersi çok faydalıydı ve güzeldi keşke daha evvel seçimlik alsam da dedim.. Kpss'ye hazırlanan tüm son sınıf öğrencilerine tavsiye olunur.
  #10636546
 8. 0 0
  Bütün yaz kendisini meşgul eden, gece gündüz uğraştığını söylediği iktisat sempozyumundaki yumurtalı protestoyu nasıl değerlendirdiğini merak ettiğim hoca.

  Dersi kesinlikle sıkıcı geçmez. Gereksiz muabbetlere giren, dersi sabote etmeye çalışan yada hocanın anlattıklarını küçük görmeye çalışan öğrencilerini sudan çıkmış balığa çevirebilir.3-4 hafta üst üste uğraştığına tanık oldum
  #13465723
 9. 0 0
  iktisadı çekilebilir kılandır. ayrıca fenerbahçelidir.
  #14458510
 10. 1 -1
  uludağ üniversitesi'nin en iyi hocası denebilir kendisi için. iktisat derslerini dinlenir kılar, eğlencelidir, dersi işlerken insanı sıkmaz, verdiği örnekler akılda kalan cinstendir. ama en önemlisi; çok anlayışlı biridir.

  ayrıca kendisi de, benim gibi sal mezunudur.

  ve ayrıca, kendisi türkiye kupasını gören nadir fenerbahçelilerden biridir. geçen yaz okulunda,o maçı tribünden izlediğini söylediğini hatırlıyorum.
  #15027152
 11. 0 0
  Dersi sıkıcı geçmeyen tam aksine eğlenceli ve sizi dersine gitmeye teşvik eden hocadır. Fakat sınavlarda şunu sorarım bunu sorarım deyip sormayan adamın canını sıkan atsan atılmaz satsan satılmaz cinsinde hocadır. 30 puanlık grafik sorusu sorucam deyip soruyu milyon parçaya bölüp grafiğin ederinin 5 puan olduğu ve klasik kısıma kıt puan veren hoca.
  #16023697
 12. 0 0
  önce derse girdiğinizde tahtaya bilgiler yazarken siz sessizce yerinize geçersiniz. daha sonra tahtayı defterinize geçirirsiniz. iyi günler diler ve o anlaşılmaz gelen tün çizimleri tanımları size akılda kalıcı bir şekilde aktarır. moduna göre sınav sorusuda yazdırır. öğrencileri konuşturur. sakıza karşıdır ve iktisatı gerçekten çok çabalamadan öğrenmek isteyenler için idealdir.
  #17213451
 13. 0 0
  Türklerin Klimalı Tabutu bulma gereği hisseden bir millet olduğunu, Uluslarası iktisat dersinde anlamamı sağlayan güzel hocadır. Dersin birinde evine gelen patent onaylayanlara var mı değişik birşeyler diye soran misafirperver insan.
  #17490426
 14. 0 0
  uludağ üniversitesi iibf iktisat bölümü öğretim görevlisi. iktisat anlatırken zevk aldığı, huzur bulduğu yüzünden okunan ve bu güzel enerjisini sınıfa yansıtan değerli hocamızdır. ders anlatma stili öğretmeye yöneliktir, başkaları gibi lafı ağzında geveleyip zaman doldurmak yerine zamanı etkin kullanarak, etkin dersler işlemektedir.

  öğretim görevlisi kimliğinin dışında iyi bir insan, iyi bir baba olduğu her halinden bellidir. öğrencilerine bir şeyler aktarabilmek, yardımcı olabilmekten mutluluk duyduğunu hissettirir.
  #18258190
 15. 0 0
  iktisat dersini sevdiren, derste öğrettiklerini hayata yansıtan nadir hocalardandır. eğer derslerine giriyorsanız çok rahat geçersiniz.
  #18939490
 16. 0 0
  uludağ üniversitesinde uluslar arası iktisat derslerini veren hocamızdır. gerçekten iktisat anlamında çok bilgili ve öğrencisini seven bir eğitmendir. ayrıca derste anlattıklarını gerçek hayattaki olaylarla da desteklemesi öğretme açısından çok faydalı. dersler de boş muhabbet yapmaz ama sıkılmamanız için elinden geleni yapar. neyse velhasıl kelam iibf mizin değerli hocalarındandır.
  #26148621
ozan başkol ile alakalı başlıklar