bugün

adam gibi adam olduğu için. evet.
görsel
istikrar sürsün, memleket sürünsün.
Şu siyasi ortamda başkan olacak başka aday yok bu saatten sonra çıkmaz çıksa da yeterli oyu alamaz zaten.
Etnik döküntüler ile benim oyum bir degil.

Ve mhp, hepar, bbp'nin baska bir adayi yok, kalkip kendim aday olamayacağıma gore (aklimdan gecmiyor degil, zamani var) oyum sarigule veriyorum!!

Dur yanlis oldu, sarisin ve maalesef dolicosephal olan kisiye verecegim.
Daha fazla vergi ve daha değersiz lira için.
Bizim dinimiz de imanımızda recep Tayyip Erdoğan. Kudurın ulan.

görsel
(bkz: malım)
Çünkü üzümlü kek.
öyle bir şey yok, çıkar onu aklından! Dedirten saçma entry. 16 senedir sen trollükle ve (bkz: ass licking) yaparak hayatını devam ettirmiş olabilirsin. Ama ben üniversite mezunu adam 8 bin tl kredi borcuyla dışarda işsiz geziyorsam erdogan benden oy değil başını alır.
Çünkü paşa gönlüm öyle istiyor amk. Hesap mı verecem bir de.
ben beyinsiz bir çomarım ve yaşadığım ülkenin geleceğini çöpe atmak istiyorum.
2002 öncesi Türkiye'yi bildiğim için gururla söylüyorum oyum Recep Erdoğan'a. Liseliler gidin araştırın 28 şubatı postmodern darbe neymiş öğrenin. Bolu dağı tüneli yıllarca niye açılmadı. Marmaray gibi bi yatırım neden yapılamadı yıllarca. Sayacak çok şey var da neyse.

Edit: sırf muhalefet olsun diye RTE yi eleştirenler ne tarihini biliyor ne de okuyor. Türkiye'deki en gerici, okumuş ama cehaletten kurtulamamış kesimi Cumhuriyet Halk Partisi tabanıdır. Yazık ülkeme.
Kimse yazmadan...

Eşşeğin zkinden dolayı...
bu teyze de oyunu akp' ye verecekmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=PdOUi-q7o8w

not: kurban bayramında ki koyun gibiyim. kasabın bıçağını yalayıp dönecem. kiss canım.
hırsızları ve yalancıları seviyorum o yüzden.
görsel
sorarım size arkadaşlar söyle tatlı dokunuşları olan tatlı gülüşlü bir lidere nasıl oy atmazsınız.
sapsıkkk yaaaa
çünkü düşmanları benim de düşmanım . net

din düşmanları gibi .

türk düşmanları gibi .

millet düşmanları gibi .
Çünkü aktrollüm.

Evet başka bi sebebi olamz.
din düşmanlarını bu halde görmek insan a huzur veriyor .
borla çalışan helikopter - tank yaptılar bir de almanya bizi acayip kıskanıyo.
tecrübeli. evet hatta net...
çünkü bize kek dağıtıcak. ekonomi dış politika hırsızlık yolsuzluk yalan haram din tüccarlığı falan boşverin kek önemli aga. Bir duble yol iki kek. kek şeklinde yol veya yol şeklinde kek çok daha mühteşem olur.
çünkü düşmanları benim de düşmanım . net

din düşmanları gibi .

türk düşmanları gibi .

millet düşmanları gibi .
Ülkem hakkında kafa yormuyorum.
çünkü düşünme özelliğimi kaybettim.