bugün

inanmayın!
C.s.b...

(bkz: CSB)
Siz ne yasiyorsunuz amk.
Vay amk abla sözlüğü tren yapmış. Hahahasiktir evet.
Olay yaşanmış yada yaşanmamış bilemeyecegimiz açıklama. Ama şöyle bir gerçek varki gündemde olan olayında iki insanla aylarca aynı anda sevgili olmus, gelecek hayalleri kurulmuş planlar yapılmış, sonra teke döndüğü gün diger kişi daha şoku atlatamadan aynı gün digerine burada ilanı aşk etmis. Kankitoları bunun nesini savunur anlamadım. Bu ne vicdana sığar, ne insanlıga ne de ahlaka. Insan kahrolur yaa, seviyorsun hayaller kuruyorsun vaktini vermissin aynı gün hem aldatıldığını öğreniyorsun hem de gözlerinin önünde birbirlerini seviyorlar.

Arkadaslar herkes bir de şu açıdan baksın, havlu kağıt ve garavel anladığım kadarıyla sağlıkli bir beyne sahip iki şaskın genc arkadaş. Ne olmuş gelmiş burda bu kız bize bunu yaptı demişler, unutulur gider iki güne. Hatta kız gelir başka nickle hic birsey olmamış gibi. Burası böyle bir ortam.
Ama ya böyle olmasaydı, ya iki psikopata denk gelseydi. Sen adresini vermissin, telefonunu vermissin. Bunun yüzde biri icin, hic bir sebep olmasa bile cinayet isleniyor ülkede. Takıntı yapacak biri olsa, fiziken zarar vermek istese mesela. Diyecegim o ki cekirge bir zıplar iki zıplar, aklını başına alsın. Insanların duygularıyla oynarken, kendi hayatıyla da oynuyor olabilir. Kimse doktor avukat yada bilmem ne meslegi var diye düzgün psikolojide olacak diye bir kaide yok.
Gözünün tutmadığı kıza bu kadar önem verirsen gelir burada ağlarsın. Bu kadar betalıkla yaşanmaz. Dersini almışsın madem, yolun açık olsun.
Ya arkadaş bu sözlüklerde seks dönüyor. Bak duygusal birliktelik oluyor. Bunlar normal.

Ama kardeşim gelip buraya dökmenin anlamı yok. Şunla fakbadiydik, bunu çok sevdim o bana şöyle yaptı.

Ya yüzde yüz haklı olsanız bile bu doğru bir şey değil. Arkadaşlarınızı alın, dertleşin, için, ağlayın, bi bağ evine kapanın, 3-5 pompa döndürün. Ne bileyim bunu yapmayın. Dünyanın en haklı insanı olsanız bile yapmayın. Karşı taraf re re rö demiyorum size de zarar be hafız. Sağlıklı değil, yakışanı değil, doğrusu değil.

Üzücü. Keşke yaşanmasaymış eğer doğruysa. Umarım herkes sağlığına kavuşur ne diyim.
Vay aq ne cevherler varmış sözlükte
(bkz: hani marjinal bizdik)
lan bize hiç bunlar yapılmıyor. bizde mi lan problem. adam buluşmaya üşenip bunu açık açık söylüyordu bide. ah işte müstehak diyeceğim ama kurunun yanında yaşta yanacak.
eğer gerçekse ki sanmıyorum, aldatılıp bir de üstüne burada anlatan adam betadır, kafasına tokadı basıp ağzındaki ekmeği alınız efendim.

daha önce de dediğim gibi çok fazla beta erkekle muhatap olmuş bir kadındır, ancak aldatma doğru bir hareket değildir.
vay amk bir yaşıma daha girdim. 1.5 sene lan. allah başa vermesin. kandırılmak çok zor.
https://m.uludagsozluk.com/e/44284019/

Haha ne dedim ben hihihihihihi.
güncel Önemli Başlıklar