bugün

mhp'de şu an oluşan genel kanıdır. zaten düşmekte olan oylarının tek sebebi olarak merhum alparslan türkeş'in oğlunu görme nedenidir. allah ıslah etsin.
bak bak zaten düşmekteymiş , alakası yok , mhp %17 den 1 oy aşağı almayacaktı bu seçimlerde buna adım gibi eminim , zira bahçeli'nin bu delikanlı tutumu , sözünün eri olması parti tabanında olumlu etki uyandırıyor , aklı başında vatanperver insanlar da ulan yine en dürüstleri bahçeli diyor.

bak bahçeli şunu diyor ; ben seçmenime seçimlerden önce bunlardan biri terörist , biri hırsız diyerek oy topladım , şimdi gidip onlarla masaya oturursam delikanlılığa sığar mı ?

cevap veriyoruz sığmaz , eğer bahçeli koalisyon tekliflerini kabul etseydi o zaman oy kaybederdi , 7 haziran ve öncesindeki duruşunun aynısını koruyabilen tek adam devlet bahçeli , geri kalanların hepsi falso aldı , adam diyor ki mhp yek vücut şekilde bunların karşısına dikilecek , hesap soracak , ama bizim tuğrul bey ne yapıyor , partisine ve seçmenine ihanet ediyor , sırf alparslan türkeş'in oğlu diye kusursuz mu bu adam , al işte sattı partisini bu kadar basit , tıpkı kardeşi ahmet kutalmış türkeş gibi gitti ak partiye sattı kendisini.

burada devlet bahçeli ve mhp'nin nasıl bir iki ucu boklu değneği eline aldığı daha net bir şekilde açık (#29112804)

yine dediğim gibi , her insanın reddedemeyeceği bir teklif mutlaka vardır , satın alınamayacak ve ikna edilemeyecek insan yoktur.