bugün

2 bilemedin 3. arabada tecavüzle sonuçlanır . kız erkek farketmez.
en son gelinlik giymiş bir turist dünyayı dolaşmaya karar vermişti hatırlarsanız. kendisini türkiye'de tecavüz edilip öldürülmüş olarak buldular.
kişisel tavsiyem bu hayale sahip olanlar tekrar düşünsün.
not: evet acı, iğrenç, lekeleyici ama "gerçek"
GEBZE'DEN DÖNER.
kırşehir'den döner.
bir kısmı için mantıklı olan durum.
yarısını gezdim otostopla hemen hemen, öyle çok sorun da yaşanmıyor. ama anadoluda otostop fikri sanırım çok mantıklı değil gibi. en iyisi yarısını otostopla, kalanını bisiklet ya da scooter ile gezmek. *
not: batıda sadece pasif bir gay ile karşılaştım, onu da dövdüm. yumuşak bir sorundu benim için. *
cinsiyetin ya da cinsi eğilimin ne olursa olsun, gezinin sonunda seni tek merasim bekler.
(bkz: cenaze merasimi)
barış gelinin başına gelenleri düşündükçe dahada soğudğum bir eylemdir.
böyle bir tipin olduğuna inanmak güç derdim ki, geçen hafta karşıma çıktı. iş başvurusuna geldi, yirmi iki yaşında bir erkek ve türkiye'yi otostop ile gezdiğini, parasının bittiğini, bodrum'da sezonluk bir iş bulup çalışmak zorunda olduğunu söyledi. sonra da güneye doğru yola çıkacakmış. tüm sezon kalacağını bilsem olabilirdi ama "mesaiye gelmeyip, güneye yola çıkarsa" diye güvenemedim. velhasıl merakımdan aradım, saatler sonra dalaman'daydı ve beş yıldızlı bir otelde işe başlayacağını söyledi. tanım: böyle türk gençlerimiz varmış, şaşkınım.
(bkz: gider gelemez)
bana yıllar öncesinde kurulmuş bir diyalogu hatırlattı.babamı ufak ufak yokluyorum.
ben:baba birgün çıkıp gelsem ben arkadaşlarımla birlikte bisikletle türkiyeyi dolaşıcam desem ne dersin?
baba:kırarım o bacaklarını.
ben:tamam.
çılgınlıktır ama zevkli olacağından eminim.
(bkz: göt ister)
bu ülkede hala iyi bir nüve vardır. bu bağlamda, şansınız varsa, kötüye çatmazsanız, sağ salim tamamlanabilecek, insanın ufkunu, görgüsünü, bilgisini artıracak ve ülkeyi daha iyi anlamaya yarayacak gezidir.
mabadınızın mukavemetine bağlıdır. şimdi mabad var 2 şehirde dağılır mabad var 81 ili gezdirir. iş önce kaportayı kontrolle başlar.
(bkz: burası türkiye yok öyle)
genellikle özgür ayağına takılan ergenlerin değişik hayallerinden bir tanesidir.*
türkiyede, hemde kamyoncuların olduğu yollarda öyle mi? güldürmeyin insanı.Yürümeye gerek kalmaz kucakta gezdiriler.
3 gün sonra yapacağım eylemdir.
(bkz: kestaneyi çizdirmek)

not: kocaeli'den çıkılıp, muğla'ya kadar olan serüven.

edit: 5 gün süren bir serüven oldu. hiç de tehlikeli bir yanı yok, tam aksine şu an bulunduğum şehirdeki insanlardan daha güzel muamele gördüm.
asansör kullanma imkanınız varken 50. kattan merdivende inmeye karar vermek gibi bir şey.
Bu fikirle yola çıkanların ya tecavüze uğradıklarını ya soyulduklarını yada oral sekse maruz kaldıkları görülmüştür. Kurtulanlar çoktur. Onlar bu fikirle yola çıkıp genelde tekrar eve dönenlerdir. Zaten %90'ı geri döner.
30 yıl sürebilecek bir eylem türüdür.
istanbuldan başlayan bir otostopçu için,

karadeniz sahil boyunca oksijen depolayıp, karadeniz insanının insanlığını görmek,
batuma yaklaştıkça komünist tanımak,
erzurum da çayın hasını içmek,
daha aşağıda tecavüze uğrayıp faşistlikle suçlanıp dağa kaçırılmak,
ırak sınırında bir kaç çapulcu tarafından hem tecavüz edilip, hem öldürülmekle

sonuçlanacağından, yarısı yapılamayacak eylemdir.
Çok yakın zamanda en azından 10 şehir gezilerek, gerçekleştirmeye karar verdiğimiz eylem. Yanımıza alacağımız bir bayan arkadaş ise bu olayı daha kısa sürede tamamlamamıza vesile olacaktır.
daha ikinci şehirde sikilmekle sonuçlanır. eğer o da şanslıysanız. yoksa ormanlık bir alanda yanmış cesedinizi bulurlar. siz de üçüncü sayfalara haber olursunuz.

(bkz: acı ama gerçek)
bir nevi intihardır.
güncel Önemli Başlıklar