bugün

sağ güneşlikteki makyaj aynası.
sticker. üzerini stickerla kaplayıp mercedes falan diye yutturursunuz. malum ülkemizde mal çok.

görsel
egzos eksoz eksos.
Analog klima/kaloriferin derecesini ve konumunu ayarlamak için sağa sola çevrilen butonu zorlasanız bile iki kademe arasındaki boşlukta kalmaması.

edit: 86 model 124 kasa kodlu mercedeslerden bahsetmiştim. Analog klima mı kaldı yeğaa diyen arkadaş fazla ağlamasın. Ayrıca üç bölgeli tam otomatik klima gibi donanımlar kalite değil lüks belirtecidir. Bu ikisi farklı kavramlardır. O dediğin klimalar yeni nesil çin arabalarında da var. Bilmem anlatabildim mi?
kaliteli otomobil basınca giden değil basınca duran otomobildir.
Rolls Roycelarda kapi icinde yer alan gumus sapli semsiye ve ic dosemedeki amazon elma agaci dokunuslar.
otomobilin dashboard, kapı vs gibi bölümlerinde kullanılan plastik malzemenin kalitesi. ucuz otomobillerde taş gibi sert ve kaliteli otomobillerde ise deri gibi yumuşak olur genelde. ayrıca sert olanları bir zaman sonra trim sesi üretmeye ve kafanızı ütülemeye başlar. o yüzden kaliteli plastik önemli.
görsel

(bkz: amblem)
(bkz: adamlar yapıyor abi)
iç mekandaki malzemenin kalitesi, yol sesi almaması, rüzgar sesi almaması.
ses yalitimi, aux girisi olmasi, usb sarj noktasi veya aksesuar kullanimi icin orta konsol icinde cakmak yuvasi olmasi.
arka kapıların, iç üst tarafına ceket asmak için, ufak bir plastik askılık koymak.
görsel
araç üzerinde getirilip garajınıza özel itina ile indirilir.
Geri vitese alinca multi medya sesinin otomatik kisilmasi ve dikiz aynalarinin hafif asagiya inmesi. (bkz: Audi a3)
(bkz: direksiyon).
tok kapı sesi değildir..onu biliyorum