bugün

Değişik önerme. Manuel kullanan erkeklerin vitesle bir sanat icra ediyormuş gibi oynaması daha tehlikeli aslında.
(bkz: elizabeth)
25 yaşındayım, bunca yıllık vites değiştiren biriyim. böyle tespit görmedim diye insanı hayrete düşüren tespittir.

görsel
Büyükşehir trafiğinde vites atmaktan dizi, bileği şişmemiş olan, Konfor ve huzurdan bihaber küçük düşünce yansımasıdır.
O kadar BMW'ler, Merso'lar, Audi'ler gayler içinmiş de haberimiz yokmuş.
aynı zamanda 2012 model yolcu otobüsü ve çekici süren şoförlere de gay diyen yazar tespitidir. saçma düşüncedir.
erkek adam vites sıvazlamaz dedirten önermedir.
amerika felan hepten gey demektir doğruysa.
vites koluyla oynamaktan keyif alan erkek önermesi. tabi yıllarca elizabeth ile haşır neşir olduğu için yerini illa doldurmak zorunda müsait olmadığı anlarda.
manuel vites kullanan bayanların lezbiyen olabileceği iddiasına tümden gelen önermedir.
hayatında otomatik kullanmayanların tezidir muhakkak. günde en az 50 km yapan adam düz vites sevmez. manuel takılan arkadaşa boştaki sol bacağım girsin.
güldüren entry.normal erkeklere de gay denilebileceğinin habercisi.
(bkz: boş iş)
düz vites kullanan kadınların lezbiyen sayılmasına eş değer yorumdur. yersizdir..
koltuk yerine manuel vites üzerine oturarak araba kullanan, sürücü saptaması.
yanlış önerme.. yazar bana ulaşırsa ispat edebilir, hatta kendisine tutması için bi vites verebilirim.
1 yıl içinde alacağım arabanın otomatik vites olacağını öngörürsek ve 1 yıl içinde cinsel tercihlerimde bir değişme olmayacağını hesaba katarsak yanlış önermedir.
hiçte bile saçmalık. o zaman yarışçılar gay mı. adam ya rahat ça araba sürmek istiyosa. ya eringeçse. olmaz öyle şey gay mış. saçmalık.
şimdi benim arabam triptronik. ben biseksüel mi oluyorum şimdi. eyyy araba vitesi sen nelere kadirsin ayol(!)
evinde televizyon kumandan bile otomatik kanal buluyorken arabanın vitesinin otomatik olması mı seni gerdi dedirten önermedir. (bkz: bunlar hep kıskançlık)
Demek ki otomatik vites icat edilmeden gaylik yoktu sonucuna varılan saçmalık.

otomatik vites icat edildi mertlik bozuldu yani.
gay sensin otomatik vites de sana girsin şeklinde cevap verilecek iddiadır.
gay ağır olmuş ama, "delikanlı adam manuel fitesli araba kullanır" daha doğru önermedir.
(bkz: manuel fernandes)
Zaten pro olduğumuz bir konu. Birde onla uğraşıp kas yapmayalım.
şu şekilde bir soru sorduran iddia:
(bkz: delikanlı adam vites topuzu tutmaz)
"manuel" takılmaktan başı dönmüş yazar hezeyanıdır.
güncel Önemli Başlıklar