bugün

neyi amaçladığını anlayamadığım erkek.

otobüsün 7'de 5'i boş. görmüyor musun? git oralara otur, neden benim yanıma oturursun ki kaba erkek seni!
niyeti bellidir pezevengin. şaka şaka. bir niyeti vardır ama. boş koltuk varken erkek-kadın olsun fark etmez, yanıma oturandan ben de rahatsız olurum. hadi boş yoksa neyse de.
otobüste boş yer varken erkek yanına oturan kız ile aynı zihniyeti taşıyan erkektir. kaba erkek seni !*
edit: aldığım eksilerden yola çıkarak uludağ sözlükte bir hayli bayan yazar var diyorum.*
yanına oturduğu kızın bundan bir anlam çıkaracağını düşünemeyen erkektir.
amacı yanına oturduğu kızın kendini güzel sanmasıdır. o kız çok güzeldir , ortamlarda hemen fark ediliyordur. öyle olmasaydı o kadar boş yer varken , yanına oturur muydu o erkek ?
ekşi sözlükte de olduğunu fark ettiğim başlık. boş yere oturupta yanına odunun birinin oturmasından hoşlanmadığı için böyle bir seçim yapabilecek olan erkektir.
bir şey amaçlamayan erkektir. boş yer varken erkeğin yanına oturduğunda bunun gay olduğunu düşünen zihniyetle aynıdır.
kadınların kıvrak zekasıyla hem fikir olmak isteyen erkektir. şöyle ki: şimdi bilirsiniz ki bi yerde bela varsa fareleri * takip edersiniz. neden? çünkü fareler * en güvenli çıkışa kaçarlar ki bunu herkes bilir. e şimdi dönenim asıl konumuza söz konusu bayan eğer ki otobüs içinde bi koltuğa oturmuşsa kesinlikle o koltuk o otobüsün en güvenli yeridir. gerekli hesaplamaları kendi kafasında yapmıştır ölçmüştür biçmiştir tanjanttır kotanjanttır amına koymuş bulmuştur o doğru yeri. erkek de onun kıvrak zekasını benimsemiş ve yanına oturmuştur. o erkeğe de helal olsundur. sen ölmüyorken o niye ölsün ki? aferin erkek kişisidir bu erkek.
(bkz: olmadı sanırım)
kız yanı boşsa oturmasında sakınca yoktur. kız yanına oturup abaza muamelesi gören erkek, erkek yanına oturup ibne muamelesi de görür.
Tansiyonu düştüğü için ilk bulduğu yere oturmuştur.
otobüste boş yer varken kız yanına oturan ve sonra çok konuşmaya, hıçkırmaya, ya da bağıra bağıra "trik trak trik trak, olur mu hiç çalışmamak" şarkısını söylemeye başlayan erkek olana kadar hakkında söylenebilecek her şey başlıkta verilmiştir zaten.
kesin kızı sikecek ya da taciz edecektir, yoksa neden otursun lan. vallahi süperim ben bak iki dakikada buldum neden oturduğunu , aq seni benden kaçmaz.
koltuk seçimi yapmış olan erkektir. yanına oturdu diye seni taciz etmiş olmadıya. aşalım artık bunları yıl olmuş 2012 hala ...
bu kızla tanışırım diye düşünüp ineceği yere kadar ilk hamleyi kızdan bekleyen ve ineceği yere gelince buruk bir ifade ile inen insan tipidir.
karşısına otursa daha mutlu olabilirdi.
Amacı kiza surtunup bundan fantaziler kurmak bu sekilde kalkan cukuyle zevklenmek daha da ileri gidip elimi amina degdirsem ne olur acaba diye dusunmektir. Ama toplu taşıma kullanan kiz bunlara hazırlıklı olmalıdır. Kendini erkekten kaçıran kiza içten içe kin besler böyle erkekler.