otobüste taciz edilen kızın ses çıkarmaması

entry 38 galeri 1 video ses iyilertrends
 1. 1.
  alışagelmişin dışında bir davranıştır. fordçuya cesaret verir. dejenerasyon almış yürümüş canım. herif kızın poposunda diriltiyor haydarı, kızdan ses seda yok. bununla kalsa iyi, yatkın davranıyor. yazıktır!
  #5818351 :)
 2. 2.
  otobüsteki insanların kim bilir kız ne bakış atmıştır ki eleman azmıştır demesinden çekindiği için kızın ses çıkarmamasıdır.
  #5818358 :)
 3. 3.
  gerçekten fordlanmıyor, abazanın birinin kendi kendine hayal kuruyor olma ihtimali de vardır.
  #5818365 :)
 4. 4.
  (bkz: mahalle baskısı)
  #5818391 :)
 5. 5.
  kızın "yok yav ben mi yanlış anlıyorum, yok yok yanlışlıkla değmiştir günahını almayayım şimdi" gibi olan iyi niyetinden kaynaklanabilir.
  #5818407 :)
 6. 6.
  mahallede, "nee ahmet ayşe'ye dolmuşta dayamış mı?" diye laf çıkmasından korkan kızdır.
  #5818411 :)
 7. 7.
  otobüste düdüklenmekten rahatsız olmuyo olabilecek kızdır.

  (bkz: fantezi)
  #5818521 :)
 8. 8.
  Bu tip kızların olduğuna şaşıranlarımız olabilir lakin; daha da vahimi bazı genç bayanlarda bu aktiviteyi yapmaktadır belediye otobüslerinde ve toplu taşıma araçlarında.

  Şöyle ki;

  Genç kadın, sıkışık bir belediye otobüsünde( duruma göre metrobüsde), kendini güvenli bir yere almayı, sakınmayı bırakın; arkasında olan erkeğin malum bölgesine hafifçe belinden hareketle popsunu geriye doğru uzatır ve sürter... Bu saatten sonra bu hareketlere maruz kalan erkek zaten sıkışık otobüste renkden renge girer ve eğer kendine hakim, aklı başında ise bu durumdan kurtulmaya çalışır. fakat; bu iş çoğu zaman metrobüs, otobüs, dolmuş vb. araçların olaydan sonraki durağa gelene kadar geçen süreye ve aracın biraz olsun boşalmaya başlamasına bağlıdır. Eğer şansı yaverse, araç bir sonraki durakta biraz olsun rahatlar ve erkekde bu kendini rezil edici, hatta anlaşılırsa tacizle suçlanıp tekme tokat toplu taşıma aracından atılmasına dahi neden olabilecek olaydan sıyrılır ve derin bir nefes alır...

  maalesef bu şekilde genç kadınların( bunu yapamanın kız olacağına pek ihtimal vermiyorum) olduğunu bilince, yukarıda ki başlık pek bir hafif kalıyor yanında...
  #5818553 :)
 9. 9.
  (bkz: ohhh yehaaa)
  #5818587 :)
 10. 10.
  utanmıştır, ilk defa başına geldi diye korkmuştur hatta belki yanında abisi, babası var diye ses çıkardığı anda ciddi bir kavga olacağından sessiz kalmış kızdır.
  tüm olasılıklar çoğaltılabilir ama bundan hoşlanmadığı kesindir.
  bunu fantezi diye tanımlayan insanımsılarla başa çıkmasını zamanla öğrenecektir tabi.
  #5818634 :)
 11. 11.
  otobüste erkeklere fordçuluk yapan kız olması muhtemeldir. evet efendim var böyleleri.*
  #5818635 :)
 12. 12.
  korkudandır. acaba sesimi çıkarsam, bassam çığlığı bana "kaşar" derler mi? öyle ya, bu abazan türk toplumunda günahkar olan hep kadınlar. soykası batasıca ibneler ise sütten çıkmış ak kaşık. susmayın kızlar. tekme vurun hayalarına, tırnaklarınızı geçirin suratlarına, tükürün kafalarına. korkmayın ya, neyden korkacaksınız. allah biliyor kimin ne olduğunu. o yeter.
  #7928170 :)
 13. 13.
  oh ne güzelmiş otobüs fantezisi demesidir, bide yanında erkek arkadaşı varsa fantezi kaçınılmazdır,erkeğin kız arkadaşının arkasını geçip kollayım diye o güçlü ve kaslı kollarıyla, kız arkadaşın inceden dokundurması ve kızın ohh yeah deyip aman duraklar gelmesin deme durumudur...
  #7928286 :)
 14. 14.
  ses çıkarmıyorsa, çengelli iğne taşıması tavsiyedir. taciz edenin istenilen yerine batırmak suretiyle; kişiyi def etmeye, hatta canının yanmasından dolayı sinek gibi vızıldamasına yarar.

  (bkz: sapıksavar)
  #7928370 :)
 15. 15.
  mesela tacizcisinin sırtının sıvazlanmasından korkuyo olabilir. üstten ayıp cık cık gibi geçiştirmelerin ardından tacizciye 'iyi hatun seçmişin ilik gibi valla' dendiğini duymuş olabilir.
  #7928396 :)
 16. 16.
  dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz ata sözünün geçtiği toplumda büyümüş olabilir. yapılan tacizin kendi hatasından kaynaklı olduğunu düşünüp kendini suçlama pskiolojisi yaşayabilir.
  #7928445 :)
 17. 17.
  taciz edilmekten hoşlanması muhtemel olan kızdır. cinsel sapkınlıklar tek bir cinsin tekelinde değildir zira. kadınlar da pekala benzer sapkınlıklara sahip olabilir. hadise iki sapığın dev buluşması şeklinde cereyan etmiş olabilir. zaten fordçuluğun temel saiki de bu ihtimalin gerçekleşmesi olmalıdır kanımca.
  #7928514 :)
 18. 18.
  mahalle baskısıyla yetiştiği için bu olayda da suçlu görülmekten, yollu damgası yemekten, ilerde bir gün mutlu bir ailesi olmasına izin verilmeyeceğinden korkmuş olması muhtemeldir. kızı suçlu gören gözlerin asla olmadığı kadar masum ve çaresizdir.
  #7928553 :)
 19. 19.
  şıllığın hoşuna gidiyordur belki.
  #7928573 :)
 20. 20.
  zaten fordçunun hiç bir suçu bulunmamaktadır. bütün suç kızdadır.
  #7928587 :)
 21. 21.
  hoşuna gitmediğinden olduğu kesin olan eylemdir. türk toplumunda hala otobüste dolmuşta sıkıştırılmaktan zevk alan kızlar oldugunu düşünen insanlar oldugundan kız korkudan sesini cıkaramamıştır. neden? böyle bir durumda cevredekiler yapanı değil yapılanı suçlamaktadır hala. kızın arandıgını , kaşındığını hatta ve hatta zevk aldıgını söyleyen şuursuzlar oldugu mühletçe o kız ses çıkaramayacaktır.
  işin diğer bir yönü ; kız bağırsa çığlık atsa nolacak? otobüs duracak o sapık en iyi ihtimal bir dayak yiyecetir. peki sonrası? ya manyaksa? ya kıza dadanırsa? ya sonra rahatsız eder beterini yaparsa? kız bunlardan korktuğundan sesini çıkartamıyor olabilir mi? böyle sapık ve bu sapıklara destek olan görüşlere sahip insanları kınamadığımız sürece bu olaylarda bu başlıklarda sürecektir.
  #7928624 :)
 22. 22.
  40 yaşında kısmet arayan hatun davranışı, ses verme bak zamanında verdinde ne oldu ambalajında geldin öylede gidiyorsun kızsın işte kızsın....
  #7928677 :)
 23. 23.
  ... hadi ona da buna da tamam da be kardeşim
  e hırsızın hiç mi suçu yok?
  #7928719 :)
 24. 24.
  o anda insan donakalabilir, utanabilir, korkabilir... sonuçta insanların ne yapacağı belli olmuyor artık. orada onu rezil edersin, ortalığı ayağa kaldırırsın, çeker bıçağı batırıverir. insan hayatı bu kadar ucuz olduğu sürece tacize ses çıkarmayan kızlar da çoğalacaktır, hırsızlığa göz yuman insanlar da.
  #7929889 :)
 25. 25.
  arkasını dönüp bakar garibim. gördüğü insandır, yaptığı hareketse hayvancadır. basireti bağlanmıştır. bu yaratıkla nasıl konuşacaktır. konuşsa insan yerine koymuş olur, sussa kendisini hayvan yerine. zor bir durum. yaradana havale edilesi mahlukların iğrenç ötesi eylemlerine maruz kalan bir insanın çaresizliği.
  #7929938 :)