bugün

ekşide 1 sene sıra bekleyen, sırası gelmediği için de sıkılıp uludağ sözlük e üye olup bir günde kabul edilendir.

hoşgelmiştir; umarım troll değildir.
midem bulandı amk.
çok kokuyor mu diye merak etmiştir.
yazar la bu.
"Vay yazar olduğum dakikada başlığım açılmış" diyen yeni yazar olmuş hala şaşkın sözlük yazarı (bkz: ben)
hoş gelmiş.
isterse buraya evrenin sırlarını yazsın, uzun yaşamın şifrelerini çözsün, nick'i dolayısyla pek de önem arz etmeyen yazardır.
--spoiler--
1.Fakirdir, rödeşambr ne onu bile bilmez.
--spoiler--

yukarıdaki gibi bir entarisi var. şimdi neye uyuz oluyorum biliyor musunuz?

amk 10 yıldır sözlüklerde ama çok olsun ama az olsun takılırım. ne troller gördüm, kendim bile zaman zaman kışkırtıcı, provake başlıklar ya da entariler yazıyorum.

ama şu yukarıda yazılan trollüğün en kalitesiz hali değil mi lan. olm kimlerden kopya çekiyorsunuz da daha nasıl yazıldığını bile bilmediğiniz kelimelere bulaşıyorsunuz lan.
he yeni troll?

olm şu yaptığn trollük ciddi manada trollüğün ana okulunda yapılıyor lan. ne kadar donanımsız troller türedi son zamanlarda amk ya!
acemi troll, bebe troll, cici troll..

ropdöşambır diye yazılıyor önce onu öğren. trollüğün ilk zamanları acemileri takarsın bunlarla anca peşine. ustalar siklemez yani haberin olsun.

sonra sonra kürtlere filan sar, şakirtler ateyizler derken becerdiğini zannerdersin.

en sonunu da koministimam dan çaldığım bir kuple ile bitireceğim;

uslu bir troll olursan şirinleri bile görebilirsin. hatta şirin babayı bile alabilirsin.
eline alır ve seversin. cici troll.
Osurup kaçmayan cengaverdir. Osuruğuyla başbaşa kalmaktan kaçınmayan adamdır.
havayı koklayan adamın bireyselidir. kendi havasını koklar.
üşütmese bari. o zaman çok pis kokuyor da.
hoş gelmiş yeni yazar güzel yazması dileği ile...
pis herif nicki.
güncel Önemli Başlıklar