bugün

eğer öyleyse, bundan böyle osmanlısporluyum.

edit: kemalistlerin Eksisi benim için şereftir. Devam edin!
aptal bunlar.
Caps vidyo var mı anasını sikiyim onların. Amına koduğumun Sincan bebeleri.
orasi bahceli nin memleketi degil mi? sasirtti mi?
zaten ankarasporun adı değişti değişeli osmanlısporluydum.
bir daha sevdim.
helal melih başkanım denen yuhalamadır.
(bkz: çomarlık was here).
sözlükteki karaktersiz köpekleri de gözler önüne seren kahpe olaydır.
oğlancı osmanlı soyunun kahpe çocukları..!
edit: daha da eksileyin ulan daha da karaktersiz, namert, şerefsizler. bu ülkenin tek atası mustafa kemal atatürk'tür. o şizofren hayallerinizden uyanın, osmanlı diye bir geri dönüş olmayacak, o karanlık saltanat devri geri gelmeyecek. herkes eşit ve insanca yaşayacak bu ülkede.
Hiç bu kadar çomarı bir arada görmemiştim. Kendi atasını ıslıklayan beyinsiz yobazlar.
Ulan insanın beşiktaşlı olası geliyor bu ırzını siktiğimin yunan tohumlarını siksin Atatürk gençliği. .
hâlâ bunlara ecdat mı diyorsunuz? babadan oğula nesil bunlar.
BEYLEr BEYLEr bu fikir özgürlüğü değil katlin vacip olmasıdır.

Karşıyaka'dayım taşağı yiyen varsa gelsin karşımda yuhalasın. Özelden adres verebilirim yeter ki bir tane daha Türk düşmanını eğiteyim.
Bir sonraki hafta Ankara da oynanacak osmanlispor macina Atatürk T-shirt ve bayrakları ile gidelim. En büyük cevap bu olur bence.
Birileri birini sevebilir birileride sevmeyebilir abartmayın kimse bölünmedi ayrışmadı sadece kabul edin herkes sevmiyor mustafa kemali herkes sevmiyor recep tayyip erdoğanı bununla yaşamayı öğrenin.
melih gökçek'e sorsan fetö ya da israil yapmıştır.
(bkz: nankörlük)
(bkz: cahillik)
(bkz: hainlik)
(bkz: haysiyetsizlik)
(bkz: soysuzluk)

yarın sabah üzerinde atatürk olan parayı kazanmak için kalkacaksın.
Eğer doğruysa bu ülkede barındırılmayacak bir takım. Gerçi ben ne diyorum ki hükümetimiz sağ olsun ulu önderimiz Atatürk'e hakaretler eden milli değerlerimize hakaret eden kadir mısıroğlu ve ak it gazetelerini barındırıyor ülkede.
kimse atatürkü falan yuhalamamış. Bölücü bir grubun yuhalanmasıdır.
klavye kemalistlerini cildirtmis durum.

birisi de demiski gelsin benim karsimda yuhalasin, klavyedan atmak tutmak kolay tabi. ulan hoyt dense topuklariniza vura vura kacacak tiplersiniz, bir de utanmadan klavye delikanliligi yapiyorlar.
ülke iç savaşin ne kadar potansiyeli olduğunu gösteren hadise. bu beynini teslim etmiş mankutlara biraz daha nefret aşılansın ve ellerine silah verilsin bakın neler oluyor.
kendilerini osmanlı torunu diye konumlandıran bir grup ümmetçi. bir grup ihale, nevale, bahşiş bekleyen tarikatçı akp'li.

osmanlı bir türk devletidir. atatürk de bir türk büyüğüdür.

bunlar türklükle alakası olmayan tehlikeli bir zihniyet.
belediye otobüsleri olmasa stadın yolunu bulamayacak müptezel osmanlı taraftarının sikimsonik hareketleri. alayı mal bunların.

gerçi taraftar desen taraftar da değil. belediye otobüsü gelmediği gün maçına giden olmayacak acınacak bir takım osmanlı. ankaragücü taraftarının ayak serçe parmağı bile değiller.
yuhaladıkları adam da bir osmanlı paşası olduğunu unuttukları bir eylemdir. sahi biz ne ara bu kadar ayrıştık?
anlamsız anlam verilemeyen harekettir. amedspor musunuz siz amk ki amed bile bunu yapmayabilir.
Osmanlı oğlancı rezil bir oluşumdu.
zaten bu orospu çocukları yüzünden millette osmanlı sevgisi kalmadı. Yaşasın Büyük selçuklu devleti, yaşasın hun ve göktürkler, selam olsun atatürk cumhuriyeti.