bugün

Sorular biraz zordur ve öğrencilerin yeni karşılaştığı sorulardır. fakat hocamızım dersteki hal ve hareketlerini izlerseniz soracağı soruları rahatlıkla tahmın edersiniz.... (bkz: ben öyle yaptım)
otomasyonla alakalı bir sorun çıktığı zaman dekanımızın * bizi yolladığı yüce şahıs. uzun lafın kısası otomasyon ondan sorulur yada otomasyonun efendisi.
fantezı soracak dıye 3 gundur ecel terlerı doktugumuz komplex sınavında yıne beklenen oldu %90 tahmın ettıgımız sorular cıktı . Sahsına munhasır hocamızın fantezı ılle kast ettıgı bızı kendı fantezılerımızle basbasa bırakmak oldugunu sımdı anladık. ama hocamızın bu yaptıgının arkasındayız cunku ezbercı mantıga alıskınız az bırsey degısık bır sey gordugumuzde abaaoooww!!! (bkz: ufo goren mahsum koylü) ünlemını butun sınıfın yuzunde goruyoruz umarım bunları sınav kagıtlarına baktıktan sonra okur dıyor ıyı temennılerle

bıl cumle fantezı turkcedekı anlamıyla kullanılmıstır
hayatımda gördüğüm en güzel mavi gözlere sahip. kendisi dekan yardımcılığı yaparken öğrencilere en çok yardım eden kişidir. *
mahallenin en hızlı koşan çocuğu osman ise futbol oynayacak çocukların takım oluştururken önce söylemeyi amaçladıkları söz grubu..
uludağ üniversitesi fen edebiyat fakültesi nin en karizmatik öğretim görevlisi. severiz kendisini.
bir mahalle maçı repliğidir

- osman bizim

- serhat bizim

- o zaman gökhan da bizim

- olmaz öyle çok güçlü olursunuz
soru soracak diye her dersi kalp krizi riskiyle geçirmeme sebep olan hoca.yakışıklıdır,karizmatiktir orası ayrı.
soru sorduğu zaman o kocaman mavi gözleriyle baktığı anda soruyu algılayamama gibi bi problemle karşılaştığım şahsiyettir. karizmatiktir. analizi de iyi anlatır.
bi tek ben mi ed harris e benzetiyorum lan bu adamı.
Uludağ üniversitesinde pek çok öğrencinin hayatını karartmis kişi. Sırf bu adam orada olduğu için bile uludağ matematik bölümüne gidilmemelidir. Eger bu sayfaları okuyup da üniversite tercihi yapacak birisi varsa kesinlikle osman bizim isimli kişinin ders verdiği herhangi bir bölümü tercih etmeyin.
90 lı yıllarda asistanlık döneminde olan hocamız. Doğuştan kır saçlı olduğu söylenir ve karizmatiktir. Kız ve erkek öğrencilere davranışı gayet farklıdır. Güzel kızlar derslerinde başarılı, yakışıklı erkekler başarısızdı o dönem. Gerçi yaş ilerleyince değişmiş olabilir.
güncel Önemli Başlıklar