bugün 85 başlık

osman bizim

1. 2 -2
    Bu sene Kompleks Fonksiyonlar Teorisi dersini alacağım (şu an itibariyle ip ile çektiğim ders) hocam,
    Tabii Nerden ters vereceği bilinmez. insallah bu sayfayıda okumaz!(tabii hocalarimiz hakkında yorum yapmak bizi aşar )

Ne zamandan beri odasındaki cd arşivinden Mozart'ın Cosi fan Tutte cdsini isteyeceğim korkuyorum..
    kendisine saygılarımızı yolluyoruz.
  2. 2 2
    uludağ üniversitesi fen edebiyat fakültesi öğrencilerinin, kendi aralarında "bizim osman" dedikleri hoca...
  3. 1 -1
    Sorular biraz zordur ve öğrencilerin yeni karşılaştığı sorulardır. fakat hocamızım dersteki hal ve hareketlerini izlerseniz soracağı soruları rahatlıkla tahmın edersiniz.... (bkz: ben öyle yaptım)
  4. 0 0
    otomasyonla alakalı bir sorun çıktığı zaman dekanımızın * bizi yolladığı yüce şahıs. uzun lafın kısası otomasyon ondan sorulur yada otomasyonun efendisi.
  5. 1 -1
    fantezı soracak dıye 3 gundur ecel terlerı doktugumuz komplex sınavında yıne beklenen oldu %90 tahmın ettıgımız sorular cıktı . Sahsına munhasır hocamızın fantezı ılle kast ettıgı bızı kendı fantezılerımızle basbasa bırakmak oldugunu sımdı anladık. ama hocamızın bu yaptıgının arkasındayız cunku ezbercı mantıga alıskınız az bırsey degısık bır sey gordugumuzde abaaoooww!!! (bkz: ufo goren mahsum koylü) ünlemını butun sınıfın yuzunde goruyoruz umarım bunları sınav kagıtlarına baktıktan sonra okur dıyor ıyı temennılerle

bıl cumle fantezı turkcedekı anlamıyla kullanılmıstır
  6. 1 -1
    hayatımda gördüğüm en güzel mavi gözlere sahip. kendisi dekan yardımcılığı yaparken öğrencilere en çok yardım eden kişidir. *
  7. 2 2
    mahallenin en hızlı koşan çocuğu osman ise futbol oynayacak çocukların takım oluştururken önce söylemeyi amaçladıkları söz grubu..
  8. 2 1
    mavi bina öğrencilerinin bizim osman dedikleri hoca.
  9. 2 0
    (bkz: bruce willis) *
  10. 3 1
    uludağ üniversitesi fen edebiyat fakültesi nin en karizmatik öğretim görevlisi. severiz kendisini.
  11. 4 3
    bir mahalle maçı repliğidir

- osman bizim

- serhat bizim

- o zaman gökhan da bizim

- olmaz öyle çok güçlü olursunuz
  12. 3 -1
    mühendisleri ve doğal olarak mühendislik fakültesi öğrencilerini matematik açısından küçümseyen bir ideolojiye sahip hoca ve bunu asistanlarına da kusursuz derecede aktarabilmiştir . Dersine girdiğimiz zamanlarda "mühendisle matematikçi arasındaki fark nedir ?" sorusunu " mühendisler matematiğin işe yarayan kısmını kullanır" şeklinde cevaplamak istedim ama kol bozuktu *. Son olarak ders anlatma yöntemiyle "matematik dediğin ..... " diye başlayan klişeleri yıkmış bir kişiliktir. *
  13. 3 1
    yıllar geçiyor bu adamın kızlar üzerindeki etkisi geçmiyor sayın seyirciler.. bon jovi mübarek..
  14. 5 3
    soru soracak diye her dersi kalp krizi riskiyle geçirmeme sebep olan hoca.yakışıklıdır,karizmatiktir orası ayrı.
  15. 3 1
    soru sorduğu zaman o kocaman mavi gözleriyle baktığı anda soruyu algılayamama gibi bi problemle karşılaştığım şahsiyettir. karizmatiktir. analizi de iyi anlatır.