bugün

zayıf kişiliğin temel göstergelerindendir. derhal o guruptan kaçmak gerekir.
ortamda kötü bir espiri yapıldığına işarettir. yoksa hepsinin birden tuvalete gitmesi tesadüf olamaz. *
(bkz: hayatta hiçbirşey tesadüf değildir)....
hepsinin sıçma bahanesiyle makyaj tazelemeye gitmesidir. kız milleti tuvalete gittiğinin yarısı kadar sıçsa ülkeyi bok götürür.
hatta bahanesi bile var; (bkz: biz bir makyajımızı tazeleyelim)
genelde ortamda gelişen olayların kritiğinin yapıldığı sıçma ya da makyaj tazeleme etiketli aktivitelerdir.
ortamın dedikodusunu yapmak için söylenen bir yalandır.
kızlar konseyinin gizli toplanma mekanı tuvaletlerdir. gizli şifreleri de "hadi hep birlikte sıçmaya gidelim" dir.
(bkz: kızlar sıçamaz)
(bkz: kızlar sıçmasın)
(bkz: kızlar sıçmamalı)
bir de erkeğin kızı zıçırtmaya götürmesi vardır ki üstadın esprilerine konu olmuştur.
''tuvaletin önünde bekleyen adamlar.KSD bu bir dernek.tamam elleme bırak o kendi düşer.''
Sürüdür. başlarına çoban lazımdır.
(bkz: ben olabirim isterseniz)
hayra alamet değildir. (bkz: hesap kitleme metodları)
sıçmaya değil, makyaj malzemelerini otlanmaya gidiyorlar diye cevap verme ihtiyacı uyandıran başlık. *
dedikodu yapmaya gitmiştirler.
(bkz: kızların sıçtığı gerçeği)
(bkz: işemeli sıçmalı ayin)
(bkz: tuvaletteyiz)*
(bkz: molpediniz var mı)
yapılmayan eylemdir. burda olan, kızların dedikodu yapmak için "lavaboya gidiyoruz" demesini sıçmaya yormaktır.
sıçmaya gidiyorum diyip erkek dedikodusu yapacaklardır.
o gruptakilerden hayır gekmez beyler, sulanmayın.
ortam kızlı erkekli bir grupsa, kızlar paylaşım yapmak için sıçmaya gitmiştir. şu senin bu benim muhabbeti.
dedikodu zamanı gelmiştir.
(bkz: aklın yolu birdir)
bu bir rituel dir,herkesin sıçmadığı ama mutlaka aynaya bakmaya gittiği bir durumdur.
ayna içindir o. yani makyaj tazeleme amaçlı.
bir bokluk vardır.
güncel Önemli Başlıklar