bugün

dünyanın en sevimli kıskançlığı ve sahiplenme belirtisidir.
güzel kızı tehdit olarak algılayan kızdır. kendisi ondan on kat daha güzel olsa da değişmez bu.
kendi kendine kıskanıyordur. normaldir. evet.
belki de "hacı manitaya baksana süd süddd" manasında dürtmekte olan kızdır.. game of thrones daki yara bacının akrabası olması muhtemel *
iticilikte son nokta ya da ezklikte.
böyle bir kız vardı çocuk da sınıf arkadaşımız ne zaman bir yerde toplansak otursak çocuğun eline yapışırdı, çocuk da marlon brando sanki sıradan bir tipti , neyse evlendiler de nikah masasına kadar bırakmadı galiba.
national geographicdeki hayvanların bölgesini belli etmek için sağa sola işemesiyle eşdeğer bir harekettir.
böyle kızları dövünüz arkadaşlar.zamanında belli ki babaları dövmemiş.bu görev de size düşüyor doğal olarak.haddini bildirmeniz icap eder size dokunarak güya sizi sahiplenir ama ona benim sahibim değilsiniz mesajı vermek adına oracıkta tokadı yapıştırmak gerekir ki bir daha böyle şeyler yapamasın.ancak bir erkek bir kızı sahiplenip ona bu şekilde dominant davranışlarda bulunabilir.
özgüvensiz kızdır.

ben de çok kıskancım ama bu nasıl bir hareket amına koyayım?
kendini küçük düşürmekten başka yaptığı hiçbir şey yoktur.

bunu yapana kadar sevgilimi o güne kadar işler doldururum, masaya başka kızlar gelince o bana dokunur.
hakiki arı balı öz halis yavşaktır.
Birde yolda yürürken kız görünce sevgilisinin elini daha sıkı tutan erkek modeli vardır. (bkz: ben) Bu model adamdır sevgilim kıskanma benim gözüm senden başka kimseyi görmez der gözleriyle.
erkekteki elektriklenmeyi almak isteyen masum kızdır.
Bölgesini işaretleyen bir leopardır. Tehlikeyi sezmiş ve önlemini almıştır.
Dibine işesin oldu olacak.
Erkeği havalandırmanın alemi yok.
Şunlara bu kadar yüz vermeyin.

Lavabo neredeydi ya, sözlüğe kustum yanlışlıkla. *
En nefret ettiğim kız tepkisidir.

Dünyanın en güzel kızı da olsa o anda aşırı itici oluyor benim gözümde.
kaybetme korkusu .
3 ihtimal var ama bu ihtimallerden hangisi olduğu o kızımıza bağlıdır.

1- kendine güveni yoktur (özgüven eksikliği)
2- kaybetmekten korkuyordur
3- kıskanmıştır.

Edit: gerçi üçüde aynı kapıya çıkıyor, özgüven eksikliğinden mütevellit kaybetme korkusu.
O şırfıntıya mı bakacaksın bana mı. Gözlerini oynarım valla diyen kızdır aynı zamanda. Kıskanmak kaliteli sevmektir. Bakmam bidenem bir daha derdim.
Sevgilisinin güzel hatuna doğru aniden şaha kalkmasını engellemeye çalışan kızdır. Sandalyeye falan zincirlesin bence bu erkeklerde biraz şeydir çünkü.
“Sevgilisi kızdan elektrik almasın diye topraklama yapıyordur.” Şeklinde bir yorum yapılmıştı vakti zamanında sanırım hala bundan daha mantıklı bir açıklama yapılamadı.
güzel kızı sevgilisine göstermek isteyen kızdır.
sevgilisinin başkalarını inletmesinden korkan kızdır.
"insecure" dedikleri cinsten, elidekini kaybetme korkusuyla alan belirleyen kişidir.
Bunu yapan erkekler de var.

- bak hacı yanımda görduğün bu yavru, bana aittir. Yanlış olmasın haa. Dokunusudur.