bugün

-
1 i polis olmak üzere , 36 vatandaşımızın noel baba kostümü giyen bir terörist tarafından makinalı tüfekle taranarak hayatını kaybettiği saldırıya sevinen ve kimliklerinde tc damgası taşıyan vatandaşlarımızdır. sırf yeni yıla içki içerek giriyorlar diye ( kendileri gibi değiller diye) ' ohhh olsun, gebersin'' tarzı sevinen kişiler...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

edit: ihbar edelim deniliyor. boşuna yorulmayın lan. bir bi bok olmaz bu orospu çocuklarına. hükümetten şöyle bir karar çıkar sadece; ^^ güvenlik gerekçesiyle bundan sonra yeni yıla girerken kimse noel baba kıyafeti giymeyecek. nokta.^^ bu kadar.
Şimdi orospu çocukları desen orospu çocukları "o kadarda orospu çocuğu değiliz" diye dava açar.
Yazık.

insan ölümüne sevinmek nedir lan amına koyayım.

Bunlarla aynı havayı solumuyor olsaydım keşke.
Orada kardeşin, eşin dostun olsa ve kaybetsen şu yorumları okuyunca kahrolmaz mısın???

Toplumun tüm insanlığın en büyük sorunu; empati!.*
Orospunun dogurduklaridir.
yüzde bilmem kaçı cihatçı terör örgütüne sempati besleyen bir ülke için gayet normal durumdur.

siz de etten kemiktensiniz. o ateş yarın bir gün size de değerse eğer tutacak el bulamayacaksınız.
anladınız sanırım kimden bahsettiğimi.
görsel
bir terör örgütünü öven, yardım ve yataklık yapan, günde bin vakit namaz da kılsa doğrudan da eşşek cehennemi gidecek insanlıktan yoksun haysiyetsiz ve de aşşağılık hayvanlardır.

https://eksisozluk.com/or...daslar--5266448?a=popular
Eylemi meşrulastırarak Terörü öven ve böylece yataklık yapan bu tipler Bu sözlükte de barındırılıyor. Twitterda bunu yapanlar paketlenip tutuklanmıştı. Darısı buradakilere

(bkz: nina williams)
(bkz: spondilit)
(bkz: kucuk zenci)
görsel
görsel
görsel
Bir milliyetçi olarak bu millete olan inancım gün geçtikte kırılıyor. Bir milliyetçi olarak gün geçtikçe milletimden uzaklaşıyorum...
Millet öyle bir bölündü ki Farklı düşünen insanların takıldıkları mekanlara Camiilerde cemevlerinde Bir terör saldırısı düzenlense diğer grup oh olsun diye biliyor. Biz millet olma duygusunu beraber ağlayıp gülme hissini ne zaman rafa kaldırdık?

Bu saldırırlar Papua Yeni Ginede olmuyor bu saldırılarda ölen insanlar Papua Yeni Gineliler değil. kaldı ki vicdan kırıntısı taşıyan insan masum insanlar öldü diye dünyanın neresinde olursa olsun Terör saldırılarını kınar.

Bu saldırılar Memleketimiz de oluyor. Biz ölüyoruz biz.

şükür ediyorum kurutuluş savaşını veren orduda bu insanların olmamasına. zira halimiz nece olurdu? siperlerde cephelerde düşmanı değilde birimizi hedef alırdık..
bir terör örgütünü öven, yardım ve yataklık yapan, günde bin vakit namaz da kılsa doğrudan da eşşek cehennemi gidecek insanlıktan yoksun haysiyetsiz ve de aşşağılık hayvanlardır.

https://eksisozluk.com/or...daslar--5266448?a=popular

ve BU iTLER BU VE Benzeri başlıklar açarlar. (bkz: mervelere diyip reinaya giden kizlar)
insanlıktan nasibini almamış, aldığı her nefes zarar küfürleri kifayetsiz bırakan ahmak sürüleri.

Kininizde boğulun.
empatiden yoksun zavallı yaratıklardır. bir terör saldırısı bu yani hangimizin başına geleceği belli değil, aynı şekilde bu zavallıların da başına gelip gelmeyecegi belli olmadığı gibi. içeride kimin oldugunu, kimin eğlendiğini önemsemiyorum içeride eğlenen insan var sadece insan. ister alkol alarak ister sevişerek ister müzikle dans ederek eğlenerek girsin yeni yıla. bir de kapıda ölen güvenlik görevlileri var ki o ayri bir konu bu ortamda neden o kadar az güvenlik önlemi var akıl almıyor.
bir kez olsun reina'ya gitmeyen, gidemeyecek olan kişilerin ezikliklerini dini bir ideoloji üzerinden nefret şeklinde dile getirmesi olayıdır.
Saldırılarda hayatını kaybeden polis ve askere sevinen pkk sevicilerden bi farkı olmayan kişiliksizler.
bunlara orospu çocuğu desek tüm orospular ayaklanacak bu kadar düşmedik diye.
Gerekli şikayetler tarafimca yapılmıştır. Herkes yapsın. Meydan bu gotlere kalmasın.
Sanki kendileri hic eglenmiyor, tamam yıl başı kutlamiyor olabilirsin ama bu senin dört dörtlük bir insan oldugun anlamına gelmez. Ayrıca eğlenmeyi gectim oradan gecerken bile bu olay başına gelebilirdi.. Sen degilsen bile en yakın arkadaşın, eşin, dostun, sevdigin insanlardan biri de olabilirdi.. Yani sırf oradakileri tanımıyorsun ve egleniyorlardı diye içten içe sevinmen kesinlikle ruh hastası bir pislik oldugun anlamı taşır nazarımca. Lutfen arkadaslar bi an, sadece bi an için empati kurun.. Allah rahmet eylesin..
tutuklanmışlardır. çoğu. arada torpilliler vardır illa.
çocukluğumdan hatırladığım kadarıyla öyle yetişen kişilerdir.

ben daha israil'i haritadan gösteremezken, müslümanların yahudileri nasıl yok edeceğini, yahudilerin zeytin ağaçlarının arkasına saklanacağını falan anlatan birkaç okul arkadaşım vardı.

diğer yandan islam'da çoğu şeyin yasak olmasından da yakınırlardı. cennete gidince doya doya şarap içeceklerinden falan bahsederlerdi.

o zamanlar yaşım 9-10. anlatmak istediğim bu tip insanlar çok küçük yaşlardan itibaren nefret ve kıskançlıkla yetiştiriliyor. sadece kendi doğruları, din adı altında empoze edilmiş fikirlerle büyüyor. durumun yahudilikle ilgisi yok tabi, kafayı anlatmak için ilk aklıma gelen anekdotlar olduğundan yazdım.
ülkenin başındakilerin istediğinin olduğunu gösteren kişilerdir bunlar: taban tabana zıtlaştırılmış, nefret ve kin söylemleriyle dolu, faşizan ama sözde dindar kişiler.
Tarih boyunca var olan yavşaklığın son tahlildeki temsili olan tiplerdir.