bugün

anneleri bir erkek zikerken orospularda bu rakam n'lere çıkar.
fark burdadır.

+sahi lan anneler de zikilmekte.
-e nolmuş, öle...
+e neden orospular küçümsenir ki?
-çünkü eşşeğin zikinden doalyı
+...tamam abi, açıklayıcı oldu.

edt: aşağılarda bi yerde annesini 1 kişinin sikmediğine inanalar var, valla bak.
(bkz: vay küçük orospu)
kavram kargaşası yaşayan bir yazar hezeyanı...
annelik gibi bir müeseseyi, orospulukla bir tutma gaflertine de düşer bu hezeyanın sahibi. halbuki annelik; bireyi var etmesi onu koruyup kollayarak bir yaşa getirmesi vesilesiyle, türün devamının kutsiyeti, bunu yaparken de her türlü fedakarlığa ve cefaya katlanması hasebiyle kutsaldır. bu yüzdendir ki; rahmini para karşılığı pazarlayan, bu vasıtayla da iyi bir yaşam standardına kavuştuğunu ağzında salyalar akıtarak anlatan bir eskortun ağzında sakız olamayacak kadar kutsi bir mertebedir.
eminim bu hanım kızımız, sırf getirisi iyi diye ülkenin yarısının orospu, kalan yarısının da pezevenk olduğu günlerin özlemiyle yanıp tutuşmaktadır. zira tavrı ve tarzından, orospuluğunu itiraf etmesi ve bunla övünmesinden de anlaşıldığı kadarıyla takdir beklemekte, takdir edilmemesi, kınanması nedeniyle de asabileşmekte, gittikçe çirkinleşmektedir.
cinsel birlikteliği apaçiler gibi "sikiş" olarak adlandıran, ve herkesi kız olduğuna inandırmaya çalışan, bu da yetmezmiş gibi önüne gelenle yattığını söylemek isteyen, erkek troll söylemi.

(bkz: çay koy diyecektim de geç oldu)
işini çok ciddiye alan hayat kadını gurudur.
- evet orospuyum , gurur duyuyorum.
- götün yiyorsa sende ol göreyim .

diyebilir.
erkeklerimizin yetersizliğini birde bilgi kırıntıları(aklının yettiği kadar) ile süsleyince böyle ucube ve bir itirafımsı ana(lizini) belirtiyor.

acınası durum.
sosyal pansuman ile toplum gerilimini düşüren kişinin duygusudur.
orospu sikmekten gurur duyuluyorsa orospu olmaktanda gurur duyulabilir.
serbest çağrışımmıdır bilinmez.

(bkz: yarası olan gocunur)
(bkz: türkiye seninle gurur duyuyor)

(bkz: edep)
kimin oynadığını bilmiyoruz ama, iyi oynayan kalektel...

o diil de, bu tabuların hepsinin yıkılması gerektiği konusunda ciddi misiniz siz ya? ya bizden sonrakiler yakamıza şöyle yapışırsa;

- anne tabumu geri istiyorum lan ben! nerede annem?
- sorma çocuk, orospularla yedik biz onu..
orospu olmak değil, orospu bulmak guru vericidir.
kasap vitrinindeki et ne kadar kendiyle gurur duyarsa, orospu da mesleğiyle en fazla o kadar gurur duyabilir.

sanırım mesleğini yaparken utanmadığını kastediyor. utanmak insanlara mahsus bir duygudur, et parçasında öyle bir duygu olduğunu sanmıyorum.
orospu karı gibi davranmayıp, alenen orospu olduğundan gurur duyuyordur.
cinsiyet farkı gözetmeden orospu karı gibi davrananlara inat.
kendinle barışmak, yeryer yozlaşmak ve de bronzlaşmak.
(bkz: instagram da götünü açan türk kızının anne olması)
güncel Önemli Başlıklar