bugün

En ağır para ve hapis cezasıyla cezalandırılması gereken orospu çocuğudur. izmir cayır cayır yanıyor. Karşıyaka, buca, seferihisar, gaziemir, karabağlar, gümüldür, özdere... Amk çocukları plastikleri, sigara izmaritlerinic içki şişelerini, soda şişelerini, çakmakları hep ormanlık alana atıyor. Hepsini tespit edip müebbet hapisle yargılamak gerekiyor.
Söndürülmesi için gerekli önlemleri almayanları anlatacak tasvir edecek kelime, sıfat, zamir falan yok hani.
pkk lı orospu çocuklarıdır anca ülkeye zarar vermek için orman yakarsınız ama siz durun kış yaklaşıyor kışında orman yakın götünüz yiyorsa ingilizler fransızlar almanlar harp yaparak türkleri yenemiyorlar gelip burada gerilla savaşı başlatıyorlar sende seviniyosun sözde kurdistan kurulcak diye amına kodumun malı batı devletleri sana ülke kurdururmu o mallığı sadece rusya yapar yaptıda zaten.
Böylelerini ülkeden sürdürmeli, idam ettirmeli, en iyisi öldürmeli.
(bkz: ah nerede)
ilk defa küfürlü bir başlığa katılıyorum.
(bkz: orman yangınlarının kendiliğinden çıktığını sanmak)
O orospu cocuklarindan ozellikle bodrumda, milasta, izmirde vs.. cok var.

Onemli olan yaktiktan sonra oralara imar izni vermemek ve tekrar agaclandirmak.

Simdi burada en buyuk kufuru ve yargilamayi kim hak ediyor?
Yaka yaka bitirecekler güzelim ülkenin ormanlarını.

Bir khk ile her şeye müdahale eden adamlar yanan ormanlardan arta kalan arazilerin ağaçlandırmadan başka hiçbir amaç için kullanılamayacağı yönünde bir kural koymaktan imtina ediyorlar.

Söyleyin orman kundakçılarından ne kadar komisyon alıyorsunuz?
Vatan hainliği sadece silahı alıp askere polis kurşun sıkmak değil bir de böyle babası belirsiz yavşaklar var, kim bilir kime peşkeş çekilecek o arazi hangi vatansız namussuz'a peşkeş çekilecek merak ediyorum.
Bu yanan ormanların bir çetelesi tutulmalı. Sonra da o yanan yere kim tarafından ne inşa edildiği, o araziyi kimin sahiplendiği açık edilmeli ki milletçe kundakçı orospu çocuklarının kimler olduğunu öğrenelim.

Yanan ormandan arta kalan araziyi kendisi için kullanan kimse bizzat kundakçı kadar şerefsizdir.
kısasta hayat vardır ayetini hatırlatır.
Yakan yaktıran ve daha sonra oraya çöreklenen o.çocuğunun önde gidenidir.evet.
Kaz dağlarını gündemden düşürme çabasında olanlar var gibi.
Ormanlara yerleştirilen fotokapanları yaban hayatını gözlemlemek için değil de insanların attığı çöpleri tespit etmek, çöp atanlara ceza kesmek için kullanalım bari. Bakalım günde kaç yabanî insanımsı yakalanacak çöp atarken.

En son kuşadası millî park' a gittim . Ben ne bulduysam 100 m yürüdüm çöpe attım gitmeden. Fakat insanlarımız çok pis. Aşırı pis. Şu an izmir' deyim. Bir kaç gündür rüzgar çok. Çarşıda dükkan işletiyor annem. Kapısı yok. Dükkana dolan çöplerin haddi hesabı yok. Neresi medenî bu izmir' in allah aşkına? Bildim bileli böyle. Yolda yürürken ayakkabıma sakız yapıştı yav. Belediyesi de pis. Çalışmıyorlar.
Yeni açılacak otel vatana millete hayırlı olsun.
izmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, izmir’de çıkan orman yangınlarında kül olan alanların 1 metrekaresinin bile imara açılmayacağını söyledi. >> izmir için güzel haber...peki ya diğerleri ?
ormanları yakanların, hayvanları katledenlerin, sebepsiz yere insan öldürenlerin ve tecavüz suçu işleyenlerin herhangi bir hapis cezası veya para cezası değil daha ağır yaptırımlara maruz bırakılması gerekmektedir.

öldürelim de diyemem böyle bir hakkım yok. ancak sade 1-2 sene hapis cezası yetersiz. en temizi tüm insanlıktan yalıtmak bunları. hücre sistemi ile medeniyetten çok uzakta hapishaneler inşa edilebilir mesela. amerikanın meşhur alcatraz hapishanesi gibi bir adanın ortasında mesela. insanlıktan uzakta olacak ama. ve bu ipnelere sadece birbirleri ile temas etme hakkı verilecek. ne gardiyanlara ne başka bir insana. sadece birbirleri ile. böylece ya birbirlerini gebertirler herkes kurtulur ya öyle yaşar giderler gene herkes kurtulur.

bu yangınların ortağı kimse ortaya çıkartılsın. yukarıda güzel bir fikir verilmiş. bu yanan alanları kim alıyor üstüne ne yapıyor kontrol edilsin. mutlaka ki bu yangında onların payı vardır..
güncel Önemli Başlıklar