bugün

her albümünde çıkardıgı bir hit parça dışında başka hiç bir özelligi olmayan üstüne utanmadan o albümleri 10 ila 15 tl arası satan sanatçıların tersine her çıkardıgı albüm daha dinlenmeden alınası sanatçılardır.

ibrahim tatlıses; bu adam ne yaparsa yapsın hiç tereddüt etmeden gidip alıyorum, rap söylesene yine alırım.

sagopa kajmer; " benim albümümü korsan olarak dinleyenlere haram olsun " sözünü kesinlikle haklı buldugum raper, onca emegin karşılıgını yılda bir kere orjinaline para vererek ödeyebiliriz.

ismail yk; kim ne derse desin ben bu adama bayılıyorum. türkiye'de en takdir ettigim sanatçılardandır. bu kadar nefret edilmesinide anlamış degilim, adam çok iyi bir müzisyen ama saçma sözler yazmaya iten bu adamı tabi ki , demet akalın ve benzeri popçuları dinleyen gençlerdir.
(bkz: hayko cepkin)
rock'n roll ailesinden birçok grup ve sanatçı para verilesilerdir.
Queen'dir.
Yerlilerden kurban ve tan taşçı.
günümüze ait albümleri olmasa da: led zeppelin, queen, the doors, pink floyd. şimdilik bu kadar.
sagopa kajmer'in meşhur haram cümlesi günümüz türkiye'sinde geçersizdir.

ayrıca, 2pac.
zülfü livaneli.
sertab erener illa ki.
şebnem ferah.
verilen parayı hakkettiği düşünülen şarkıcılardır. bazılarının albüm içerikleri fos çıktığından dolayı kişinin aldığı kararlar neticesinde ve işin kalitesine göre değişmektedir liste.
kendim için : (bkz: funda arar)
(bkz: candan erçetin)
(bkz: tarkan)
sertap erener
candan erçetin
pink kloyd . saan sebastian , jermian nachals her albümlerini zevkle dinlerim. ama niye dinlerim bende anlamadım onlar ingilizce söyler bense türkçe konuşurum. aslında bir bok anlar mıyım yo. işte ona buna üstün gözükmek için dinleriz .
(bkz: ronnie james dio)
sezen aksu *
(bkz: metallica)
(bkz: ogün şanlısoy)
(bkz: manga)
(bkz: kurban)
Pek tabi Bülent Ortaçgil, Fatih Erkoç...
(bkz: yavuz bingöl)
(bkz: hepsi)
grup olarak değil sanatçıların hepsi.
Beğenmiyorsan alma, beğeniyorsan parasını öde.
sadece manga grubunun şarkılarının orjinali alınmaya değerdir.
Mor ve Ötesi, Şebnem Ferah, Volkan Konak, Nickelback, Avenged Sevenfold.
(Bkz:tool)
(bkz: damien rice)
(bkz: şebnem ferah)
(bkz: the Beatles)
(bkz: rammstein) * *
hepsidir aslında. emektir neticede ama sistem değişmelidir. cd, mp3 farklı bir satış yöntemi denenmelidir.
güncel Önemli Başlıklar