bugün

senin piyade tüfeği diye gördüğün bamyadan dolayı ağlamıştır. "ulan soyunmadan belli olmuyodu, yarım saatim boşa gitti, gene kaldık orta parmağa" diye ağlıyodur.
Şey için ağlıyor olmasın ‘Of ben bu bamyadan nasıl kurtulabilirim?’
(bkz: ağla ağla boşalırsın)
Orgazm sonrasında yaşadığı yoğun duyguların karmaşası kadını tutarlı davranmaktan alıkoyabilir ve bu da aslında bir bakıma güzeldir yoğun duygular yaşamasına sebep olan şiddetli bir orgazmdır sonuçta.
sert seksle falan ilgisi yoktur. ancak orgazm olurken ağladıklarında çok ilginç oluyor. ben korktum ilk seferinde. gülene de denk geldim. çok değişik alt benliklerin dışavurumuda gerçekleşiyormuş ben onlara da denk gelmedim, bir arkadaş ekolunden duyduklarım.
kadın, ihanet ettiğine, pişmanlığına ağlıyordur. 'sert seks yea' diyenler am görse belediye çukuru diye kapatacak tiplerdir.
bilmeyen yazmasın abi. romantik sevişme sonucu ağlar bu kadınlar ama mutluluktan ve aşktan ağlarlar. sizlerin ''hardcore seekss'' ''tecavüüüz'' dediği gibi saçma olaylar yok yani.
iç muhasebe okulu denir bu racona.
Bundan iyi nick olur. Harun abilere duyurulur. Açık ve net.
............

kadınlar gülebildikleri zaman gülerler. ama istedikleri zaman ağlarlar...
..........
Türk sinemasından bişeyler kapmış kadındır.
maharetli bir erkeğin uçurduğu hatunun tepkisidir . genellike işini bitirip götünü dönmeyen erkeklerin kadının soluk alıp vermesinden çığlıklardan anlayacağı durumun sonucudur.

ama daha ziyade 25 YAŞ ALTI iLK işlem görmüş HATUNLARDA GÖRÜLÜR.
tecavüze uğramış kadındır.
sevişme insanda iki sıvının harekete geçmesine neden olur. erkekte meni, kadında gözyaşı. sevişirken kim neyini kattıysa ortaya vereceği de odur. elbette seksde hayvansı bir yan vardır. içgüdülerin emrinde hareket edilir. ama çoğu zaman tek kisilik gosteri olarak algılarız sevişmeyi. ve erkekler olarak bencilliğimizi engelleyemeyiz. ama cinsellik ucu bucağı olmayan bir dünyadır. hep aynı köşelerde gezinirseniz hep aynı sonucu alırsınız. doğanın değişmez kuralları vardır. biyolojinin de. mesela erkeğin ilişki sonrası uyku moduna geçmesi bilimsel bir sonuçtur.
ama aşkında değişmez kuralları vardır. biyolojiye bilime yenik düşerseniz yatakta, aşkın kaybetmesine, sevdiğinizin gözyaşı dökmesine fırsat verirseniz sevgiliniz üzülür ama asıl kaybeden siz olursunuz.
boşalırken hayvansı bir güdü yaşanır erkekte. ama insan olduğumuzu hatırlamanın ve sekste sadece insana dair zevkleri ve içsel tatminleride yaşamanın zamanıdır artık.
eğer bir tek kere bile ruhunuzla sevişmeyi dener ve boşalırken sevgilinizi öpücüklere boğacak duyarlılığı gösterebilirseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
yeri geldiğinde bir kadının klitorisinden daha samimi boşalır kalbi. ve gözyaşıyla gözyaşınızdan doğacak çocuğa da ömür boyu aşk adı verilir.
cinsel konularda erkeğine bir şekilde yalan söylemiş veyahut müthiş pişmanlıkları bünyesinde barındıran kadındır.

seninle sevişir, orgazm olur, seni de boşaltır ve daha sonra ağlar.

ağlamanın çeşitli halleri vardır; bir kısmı bir şeyler anlatarak ağlarken*, bir kısmı ise banyoya kaçarak ağlar.

ama sonuç aynıdır; her iki halde de şefkat göstermek ve anlayışla karşılamak akabinde müthiş bir sevişme getirecek, kadın ilginç bir şekilde (zannımca bir takım duygusal prangalardan kurtulmuş olarak) son derece istekli sevişecektir.
(bkz: bunlar sevinç göz yaşları)
(bkz: aglamak istiyorum sayın seyirciler)
'nasıl!? nasıl olurda bu kadar geç orgazm olup, bu kadar kısa sürer!' kabilinden laflar eden yaralı kadındır.
muhtemelen eski erkek arkadaşı hatırlama durumudur.
cm ya da cm kare cinsinden nasıl bir duygu yoğunluğu yaşadığı kolayca kestirilebilecek kadındır.
(#911743)
(bkz: sapık)
(#1775713)
gülen versiyonu için; (bkz: orgazm sonrasi kahkaha atan kadin) * *
artık nasıl zevk aldıysa gözünden de mi orgazm oluyon be kadın diye sorulası bir durum.
erkeğe vay be, ben neymişim dedirten, duygulu anlar yaşatan kadındır. ancak aynı zamanda bundan sonra ki sevişme aktivitelerinde erkek için çekilmiş psikolojik bir kırmızı çizgidir de söz konusu ağlama eylemi. zira daha sonra yaşanan sevişme aktivitelerinde erkek hep kadından orgazm sonrası ağlamasını bekleyecek, ağlatamadığında da yetersizlik duygusuyla kıvranmaya başlayacaktır.