bugün

bunlar mutluluk gözyaşı diyen, zevkten tavan yapan kadındır.
hanım kişinin ilk cinsel deneyimlerinde rastlanılır.bir süre kendilerine gelemezler hatta.sonradan alışılır bu duruma.
moderasyon sanırım cinsel ilişkiye girmediniz. bu neyi tanımlıyor sizce? bi hafta sonu gelin anlatayım...
(bkz: mutluluk gozyasları)
(bkz: orgazm sonrasi aglayan erkek)
(bkz: desperate housewives)
cinsellikle barışamamış, muhtemelen başka psikolojik sorunları da olan kaçılası kadındır. (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
şöylede olabilir.orgazm taklidi yapan kadın,daha sonra ne yaptım ben.nasıl yalan söylerim diye kendine yediremeyerekten ağlayabilir.*
not:tamam lan. belkim siz gerçekten orgazm oluyorsunuzdur. ben mesela yani dedim. kızmayın...
annemi gördünüzmü kampanyasının açılmasına sebep olan zavallı kadınlardır.
orgazm olurken o esneda babam ve oğlumu izliyor olabilir .
(bkz: gamze özçelik) *
erkeğe vay be, ben neymişim dedirten, duygulu anlar yaşatan kadındır. ancak aynı zamanda bundan sonra ki sevişme aktivitelerinde erkek için çekilmiş psikolojik bir kırmızı çizgidir de söz konusu ağlama eylemi. zira daha sonra yaşanan sevişme aktivitelerinde erkek hep kadından orgazm sonrası ağlamasını bekleyecek, ağlatamadığında da yetersizlik duygusuyla kıvranmaya başlayacaktır.
artık nasıl zevk aldıysa gözünden de mi orgazm oluyon be kadın diye sorulası bir durum.
gülen versiyonu için; (bkz: orgazm sonrasi kahkaha atan kadin) * *
(#1775713)
(bkz: sapık)
(#911743)
cm ya da cm kare cinsinden nasıl bir duygu yoğunluğu yaşadığı kolayca kestirilebilecek kadındır.
muhtemelen eski erkek arkadaşı hatırlama durumudur.
'nasıl!? nasıl olurda bu kadar geç orgazm olup, bu kadar kısa sürer!' kabilinden laflar eden yaralı kadındır.
(bkz: bunlar sevinç göz yaşları)
(bkz: aglamak istiyorum sayın seyirciler)
cinsel konularda erkeğine bir şekilde yalan söylemiş veyahut müthiş pişmanlıkları bünyesinde barındıran kadındır.

seninle sevişir, orgazm olur, seni de boşaltır ve daha sonra ağlar.

ağlamanın çeşitli halleri vardır; bir kısmı bir şeyler anlatarak ağlarken*, bir kısmı ise banyoya kaçarak ağlar.

ama sonuç aynıdır; her iki halde de şefkat göstermek ve anlayışla karşılamak akabinde müthiş bir sevişme getirecek, kadın ilginç bir şekilde (zannımca bir takım duygusal prangalardan kurtulmuş olarak) son derece istekli sevişecektir.
sevişme insanda iki sıvının harekete geçmesine neden olur. erkekte meni, kadında gözyaşı. sevişirken kim neyini kattıysa ortaya vereceği de odur. elbette seksde hayvansı bir yan vardır. içgüdülerin emrinde hareket edilir. ama çoğu zaman tek kisilik gosteri olarak algılarız sevişmeyi. ve erkekler olarak bencilliğimizi engelleyemeyiz. ama cinsellik ucu bucağı olmayan bir dünyadır. hep aynı köşelerde gezinirseniz hep aynı sonucu alırsınız. doğanın değişmez kuralları vardır. biyolojinin de. mesela erkeğin ilişki sonrası uyku moduna geçmesi bilimsel bir sonuçtur.
ama aşkında değişmez kuralları vardır. biyolojiye bilime yenik düşerseniz yatakta, aşkın kaybetmesine, sevdiğinizin gözyaşı dökmesine fırsat verirseniz sevgiliniz üzülür ama asıl kaybeden siz olursunuz.
boşalırken hayvansı bir güdü yaşanır erkekte. ama insan olduğumuzu hatırlamanın ve sekste sadece insana dair zevkleri ve içsel tatminleride yaşamanın zamanıdır artık.
eğer bir tek kere bile ruhunuzla sevişmeyi dener ve boşalırken sevgilinizi öpücüklere boğacak duyarlılığı gösterebilirseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
yeri geldiğinde bir kadının klitorisinden daha samimi boşalır kalbi. ve gözyaşıyla gözyaşınızdan doğacak çocuğa da ömür boyu aşk adı verilir.
tecavüze uğramış kadındır.
maharetli bir erkeğin uçurduğu hatunun tepkisidir . genellike işini bitirip götünü dönmeyen erkeklerin kadının soluk alıp vermesinden çığlıklardan anlayacağı durumun sonucudur.

ama daha ziyade 25 YAŞ ALTI iLK işlem görmüş HATUNLARDA GÖRÜLÜR.
Türk sinemasından bişeyler kapmış kadındır.
............

kadınlar gülebildikleri zaman gülerler. ama istedikleri zaman ağlarlar...
..........