bugün

anasının, babasının, dedesinin, ninesinin nasıl seks yaptığını gördüğünü iddia eden birey söylemi.
asırlardan milenyumdayız ve hala oral seks eyleminin kadını fahişe yaptığını sanan zihniyetletin olduğunu gösteren söylemdir.
hiç oral sex yaptıramamış, bu durumu "ben duygusal insanım, edepli kızlarla takılıyorum" şeklinde kamufle ederek kendini avutan insan haykırışıdır. evet, bu bir haykırıştır.
oral seks tarihinin insanlık tarihi kadar eski olduğu düşünülmektedir, fakat eğer "yok ağunagü, daha neler" diyecek olursanız, yazının icadından biraz daha beriye gelince, hindistan sınırları içinde Kandariya mahadeva tapınağında bulunan kabartma ve heykeller mö1000 yılında, değil sadece oral seksin, bin yıl düşünsen aklına gelmeyecek seks pozisyonlarının varlığını kanıtlar niteliktedir.
Bu tapınakta atlı-eşekli, üçlü-beşli 600'ün üzerinde heykel vardır.

lolipop bile 1700'lerin ortalasında ortaya çıkmış.
tanım:oral seksin 40 50 yıllık bir cinsel aktivite sanan uuser söylemi.
(#15541681)
ilk oral sex yapanın bir kadın olmadığı gerçeği, bu önermeyi değiştirir.
oral seks yapan kadın seksten zevk almayı biliyodur. ha ama bakireyim ben veremem bari oral yapayım erkeğimi tatmin etmek için deyip oral seks yapıyorsa cidden fahişedir. ama sırf bireysel zevki için yapıyorsa asla bok atılamayacak bir kadındır.