bugün

oral seks yapan kadın seksten zevk almayı biliyodur. ha ama bakireyim ben veremem bari oral yapayım erkeğimi tatmin etmek için deyip oral seks yapıyorsa cidden fahişedir. ama sırf bireysel zevki için yapıyorsa asla bok atılamayacak bir kadındır.
(#15541681)
ilk oral sex yapanın bir kadın olmadığı gerçeği, bu önermeyi değiştirir.
oral seks tarihinin insanlık tarihi kadar eski olduğu düşünülmektedir, fakat eğer "yok ağunagü, daha neler" diyecek olursanız, yazının icadından biraz daha beriye gelince, hindistan sınırları içinde Kandariya mahadeva tapınağında bulunan kabartma ve heykeller mö1000 yılında, değil sadece oral seksin, bin yıl düşünsen aklına gelmeyecek seks pozisyonlarının varlığını kanıtlar niteliktedir.
Bu tapınakta atlı-eşekli, üçlü-beşli 600'ün üzerinde heykel vardır.

lolipop bile 1700'lerin ortalasında ortaya çıkmış.
tanım:oral seksin 40 50 yıllık bir cinsel aktivite sanan uuser söylemi.
hiç oral sex yaptıramamış, bu durumu "ben duygusal insanım, edepli kızlarla takılıyorum" şeklinde kamufle ederek kendini avutan insan haykırışıdır. evet, bu bir haykırıştır.
asırlardan milenyumdayız ve hala oral seks eyleminin kadını fahişe yaptığını sanan zihniyetletin olduğunu gösteren söylemdir.
anasının, babasının, dedesinin, ninesinin nasıl seks yaptığını gördüğünü iddia eden birey söylemi.
bir kadın illa oral seks yapılcamı fahişe olur? sorusunu akıllara getiren yanlış tespit.
siz ailenizden böyle mi gördünüz önermesiyle kendini imha eden bilgidir. size aileniz nasıl seks yapacağını öğretmez. ayrıca insanın seks hayatında nereye kadar gidebileceği onları ilgilendirir. şu milletin yatak odalarına girip orospu veya pezevenk demeye ne meraklıyız arkadaş.
Becerebiliyorsa fahişe değil, o kadın iyidir, iyi.
ruhunun fahişe olmasından yeğdir.
yaptıranda fahişe ozaman kardeşim bunun oralı analı mı var? zevk ve karşılıklı arzuların birleşimidir.
netice itibariyle fahişe de bir kadındır. bu mesleği yapıyor ve kednine böyle bir yol seçti diye kadınlıktan afaroz edilemez. ayrıca fahişeler genelde sevişme konusunda usta olduklarından tabi ki sadece kocasıyla haftadan haftaya belki daha uzun aralıklarla seks yapan kadından daha iyi oral sek yapmaktadırlar. ve bunda da eleştirilecek veya garipsenecek bir durum yoktur. o fahişe dediğiniz kadın da anasının karnındna oral seks yaparak doğmamıştır lakin hemen hemen her gün farklı kişilere yaptığından artık işin püf noktalarını öğrenmiştir.
oral seks yapan kadın fahişe ise oral seks yapan erkek nedir sorusunu akla getirir. bunlar hep tespit sıçmaya birer örnektir.
muhtemelen oral seks yazarken bile erekte olan trollün suçluluk duygusuyla kurduğu talihsiz cümledir.
büyük yanılgı. annesinin babasına çılgınlar gibi sakso çektiğini bilmeyen yazar söylemi.
mesleği değil ruhu öyledir.
Karısının üzerine atlayıp horoz gibi ossurarak işi bitirebileceğini sanan zihniyetin önermesidir.

Sonra vay efendim ben neden erken boşalıyorum, vay efendim karım neden bakkalla yatıyor, ben neden cinsel tatmine ulaşamıyorum. E ulaşamazsın tabi, oral seks yapan kadına fahişe diyen adam acaba karısıyla sevişirken dudaklarından dahi öpüyor mudur karısını?
para karşılığı yapılan seksi tüm kadınlara mal eden ucuz insan söylemidir.
bu önermeyi ortaya atanların, oral seks yapan kadın fahişedir diyen kişi en az kendini dübürden becerttiren travesti kadar ibnedir diye ortaya atılacak bir önerme karşısında ne diyeceği merak edilir ayrıca.
hatta seks yapan kadın fahişedir.

n'apsın çocuk, sadece fahişeyle münasebeti olmuş sadeceee, n'apsın yanii. ay cnm yazıkk yhaaa xd
kıyaslamaya mahal vermeyecek aptalca bir önermedir. hatta dur lan bir iki küfür daha edeyim: tu kaka.
"Oral seks yapan kadın mükemmeliyetçidir" şeklinde değiştirilebilir.
oral seks yapan erkek pezevenktir dense ne kadar malca olacaksa bu da o kadar malca bir ifadedir.

artık böyle konuları sözlükte bir haltmışçasına açıp durmayın.
gerçek bir seks deneyimi olmayan bu yüzden sık sık seks işçilerinin kapısını çalan, kendi deyimiyle fahişelerin her yaptığını fahişelere mal eden mal önermesi. ilerde olur da normal yollardan seks yaparsan kafandan bu şablonu siler yerine yeni bir şablon getirirsin canım merak etme.
3d at gözlüğü takan erkek sözü. söylediğin sözü sikeyim de tam olsun.
"kadınlar oral seks yapıyor diye onlara fahişe diyen dallama ibnedir" desem kurduğum cümlenin bir farkı olur mu? olur çünkü ben doğruyu söylemiş olurum.evet.
güncel Önemli Başlıklar