bugün

yurdum insanının sinemada görme şansı bulduğu; "acaba bizde böyle bir şey olur mu" tarzı düşünceleri sonucunda eyleme girişmeleri halinde kızın kaşar damgası, erkeğin ise daha somut bir şey olarak tokat yemesi kuvvetle muhtemel hareket.
sevişerek başlayan ilişki modeline kıyasla süresinin daha uzun olması muhtemel olan ilişki modeli
genelde filmlerde gördüğümüz ilişki modeli.
sadece filmlerde görülmediği tarafımdan onaylanmıştır, çok da güzel bi başlama şeklidir. yemeğe, sinemeya, oraya buraya gitmekle sevgili olunmuyo yani daha dogrusu siz öyle hissetseniz de karşı taraf ne düşünüyo bilemiyosunuz, ilişki başladı mı başlamadı mı emin olamıyosunuz, ee teklif etmek de fazlasıyla saçma zaten neyin teklifini edeceksin, bu durumda eğer aranızda bi elektriklenme olduguna eminseniz o gittiğiniz yerlerin arasına bi öpüşme de sığdırırsınız sonra da ilişki gayet güzel başlamış olur, hiç kasmadan, mutlu mesut devam edersiniz.
vakti zamanında dersanede, yanımda oturan elemana diğer bir sınıftan kızın beni ders çalıştır demesinden sonra yalnız kalmalarıyla başlamış ilişkinin olduğu türdendir. aralarında hiçbir samimiyet yokken kız çocuğun boynuna emmek maksadıyla dalmıştır*, boş sınıfta çokta ileriye gitmişlerdir. dersanenin karşısındaki imam hatip lisesinden durum farkedilince, okulundan görevliler dersane yetkililerini arayarak durumu bildirmişlerdi. ilginç çocuktu, şeytan tüyü mü vardı ne. sonra sarışın rehberlik hocası ile odasında yatmıştı, onda da yakalandılar. maşallahı vardı arkadaşın. atılmasına üzülmüştüm son olaydan sonra. kendisinden bir iki taktik kapmayı bekliyordum.. üzüm üzüme baka baka kararır hesabından bize de bir şeyler bulaşır gibi bir ümidim vardı.

edit : aynı çocuğu bugün polis arabasında gördüm. ama üniformalı görevli memur olarak. bizim don juan polis olmuş.
Smsle biter.
100 tl. yi ödemekle bitendir.
Uyanarak biter. Geçmiş olsun.
biraz sonra iki tarafında yıldızlara uçacagı ilişkidir.
B.. Gibi devam eder.
Öpüşerek biter.
güncel Önemli Başlıklar