bugün

MediaTek Helio P90 işlemcili telefon. snapdragon olmadığı için birkaç sene sonra telefon donabilir, kasma yapabilir. ayrıca 12 nm cpu üretim teknolojisi olduğuna bakarsak bu ihtimal artıyor. kamerası 48 mp ama ois yok. sensör olarak ise Sony Exmor Sensör (IMX686) var. bataryası güzel görünüyor 4000 mah yeterli bence. ekranı amoled ekran güzel bir ppi değeri de sunuyor. ön kamerası 44 mp ama 2.4 diyafram açıklığına sahip yine de çok iyi selfieler çekilebilir. Android 10 (Q) ile geliyor ayrıca bu cihaz. suya, toza karşı hiçbir koruması bulunmuyor. usb versiyonu ise 2.0 üstelik. fiyatı 4000 lira. note 8 pro bile bundan kamera, işlemci, batarya konusunda çok çok üstte ve 2900 lira.
bu telefonun olması gereken fiyat 2300 falan. onun dışında hiçkimseye bu cihazı tavsiye etmiyorum bu fiyata. bu fiyata huawei p30 alınabilir. işlemci, kamera, özellik bakımından bundan bin kat daha iyi.

https://www.epey.com/akil...6/huawei-p30_oppo-reno-3/

karşılaştırılmasına buradan bakıp farkı görebilirsiniz.
Arkadaşımın yeni aldığı telefon. işlemcisi hariç herşeyi çok iyi geldi bana. Özellikle kamerası çok iyi, ois olmamasına rağmen üstelik.
güncel Önemli Başlıklar