bugün

Taksimde 3-5 kişi falan toplanıyor zannedenlere ithafen paylaşılmıştır.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
Mübarek ay geçsin sonra bakacağım fotolardır. Çok afedersiniz Yine cıbıldak karılar şeyapıyo mı?
Standart eşcinsel cehaleti.
(bkz: ithaf)
görsel
görsel
görsel
görsel
Yuh amk Ahir Zaman dedikleri demek ki buydu. .
(bkz: sananlar)
(bkz: zannedenler)
Espri anlayışları da berbatmış.
Memleketi ışid işgal etse de kurtulsak. Bu ne la ? Ne kadar ibne varmış memlekette? Bunların alayını yüksek biyerden aşşa atarlar ha.
Ülkede ne kadar çok ibne varmış.
Onur yuruyusu adi altinda (neyin onuruysa bu) birbirleriyle tanisip vurusmak icin her telden insanin yaptigi yuruyustur.
Bu kadar ibneyi en son saracoğlu'nda görmüştüm. Çok yayılmış.
memlekette ne ibne varmış da bizim haberimiz yokmuş hedesidir.

biz de hayallerde yaşıyor bazı ibneler sanırdık. meğer alayı taksimde toplanıyormuş.
onurunuza siciyim.

tiplere bak. hollanda'da bile gayler/lezler bu kadar igrenclesmedi...
ve bu yuzden saygi goruyorlar..!
görsel teyzeleri alet etmeyin pls fdfdfd.
bu ne galabaluh..
ilkin asarız, keseriz, oyarız diyen alperenlerin sonradan "biz de bir kenarda oturma eylemi yapacağız" demelerine neden olan görüntülerdir.
" Popüler kültür ibnenin oğlu. "
Şimdi derler bu eski çağlarda da vardı, eski çağda onur yürüyüşü mü vardı.
son derece özgürlükçü ve toplumsal düzene dini referansı sıfır biri olarak dahi, rezillik olarak adlandırdığım yürüyüşe ait görüntülerdir.

ibne misiniz, lezbiyen misiniz, biseksüel misiniz, transeksüel misiniz... neyseniz işte onu gidin yaşayın, ama empoze etmeyin. küçük çocukların aklını bulandıracak şekilde yaşamayın. açık açık söylemek gerekirse ipneliğin ve türevlerinin reklamını yapmayın. çocuk edinmek gibi sapkın düşüncelere girmeyin, bu aptal gösterilerde teşhircilik ötesi işler yapmayın...

baskı mı görüyorsunuz, görmeden yaşamanız mümkün bugün yüz binlerce gay istanbul sokaklarında gayet rahat takılıyor, belli ede ede kim karışıyor. sadece biraz daha izole bir yaşam sürün, toplumun genel yapısına uyum gösterin gerekiyorsa bu konuda fedakarlık yapın. kimse kendi yaşadığı apartmanda iki tane gay istemez, çoçuğu vardır ve bu durum çocukların cinsel kimlik bilinçlerini karıştırabilir mesela...

dışlanmak ise kişisel tercihtir, toplum sizi dışlıyorsa bu konuda toplumu suçlayamazsınız. çünkü kişisel bir tutumun sonucudur bu. birey istediğini istediği sebeple dışlar bu yargılanamaz. kendi tercihidir mesela bir adam kırmızı giyinenleri, kelleri, bıyıklıları, sayrışınları vs. sevmeyebilir, onlara selam vermeyebilir, insani düzeyde dahi ilişki kurmayabilir, bu tercihtir...

işte bu tercihe saygı duyun...
sonra cinsi buruk ahlakı fena
bir sürü türedi çıktı meydana
nerden çıktı bunca veledi zina
yuh olsun onların ham ervahına.

eyvahki eyvah. müslüman memlekette mübarek ramazan ayındaki rezilliğe bak.
''içimizdeki birtakım beyinsizlerin işlediği günah yüzünden hepimizi helak edecekmisin allah'ım.''
araf s ayet 55.
görsel
ya bu adamlar böyle mutlu. hastalıkmış harammış bırakın artık. senelerce tartışıldı zaten. karşınızdaki insanın bir kalbi var ve o kalp böyle mutlu olacak. böyle yaşarsa kendi benliğini gerçekleştirecek ve ülkeye verimli olacak. buradaki insanların hepsi seks işçisi değil. içlerinde gayet normal şekilde yaşamlarını sürdürenler var. nereden biliyorum? geçen senenin onur yürüyüşü fotoğraflarına bakarken kendi sınıf arkadaşımı gördüm. topluluğun bir destekçisi değil bir parçası olduğunu düşündüren bir fotoğrafla. ben o ana kadar hiç düşünmemiştim tercihinin bu olabileceğini. bu adamın bana günlük hayatta hiçbir zararı yok. bu adam doktor olacak sen de hiç fark etmeden paşa paşa muayene olacaksın. insanların yaşam hakkındaki seçimlerini rahat bırakın artık. gelip seni şeapmıyorsa sanane akşam kiminle uyuduğundan?

etrafta görüp çocukların özenmesine gelince. ben bunun bir hastalık olduğuna inanmıyorum. kendi çocuğunda doğuştan var olursa engelleyemezsin. yoksa da var edemezsin. hastalıksa bile yine senin çocuğunun o hastalığa yakalanıp yakalanmayacağını garanti edemezsin. erkek olup kadın gibi giyinenler ya da kadın olıp erkek gibi davrananlar zaten bir süre sonra ameliyat olmak istiyorlar. rüzgar erkoçlar u gören bir çocuk bir erkek olarak nasıl yadırgayabilir onu? ya da bülent ersoy mesela. sesi ile ulaştığı başarıyı kim göz ardı edebilir?

sırf hoşunuza gitmiyor diye dışlamayın insanları. bırakın nasıl mutlularsa öyle olsunlar. çünkü mutsuz bir insan etrafına mutsuzluktan başka bi şey veremez.
Bide bunlari savunanlar var ulkenin yarisi ibneymis yeni haberimiz oldu.
Vay amk memeleketin yarısı ibneymiş de haberimiz yokmuş dedirten görüntülerdir.
Çoğu meraktan izlemeye gitmiştir. Türk insanını bilmiyor musunuz?

Kalabalığa dikkatlice bakarsanız çoğu pankart tutmuyor. Bildiğin seyretmeye gitmişler. Oralarda otursam ben de bir gider bakardım muhtemelen.
aynı performansı şehitlerimiz için, öldürülen kadınlarımız için de beklerdik.