bugün

harbiden ne yapıyo merak içindeyiz, bana gelince bu saate kadar kalan kafama sokim!!
Kimse benim hoşlandığım yazara dallama diyemez.
sayı gittikçe azalıyo tabi 305'e düştük, ha gayret bitiyoruz..!!
Uyku tutmuyor gözüm acılar sıraya girdi. Vay amk memleketi.
Aşk acısı çekiyor.
Alerjik rinitim desem anlar mısın acaba ?
Vatsapta fink atiyor.
dolaptaki biraların bitmesini bekliyor tabiki. bitmesi üzücü elbette ki. ama her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi her son da bir başlangıç ama her başlangıç güzel mi . entryim açıklayıcı olmuştur sanırım sorduğun soruya. sapıtıyor bu dallamalar.
yalnızlıktan müziğe sarıyor olabilir.
çok yalnız olabilir.
çok.
olm çok lan. ben yatıyom aq.
Muhtemelen aklında birisi vardır ve fazla düşünmekten uyuyamıyordur. Bu düşünceyi aklından çıkarmak istiyor ve çıkaramıyordur. Belki de ağlamak istiyordur ama ağlayamıyordur. Olabilir.
Çay içiyorum.
334 kişinin yaptığını.
başlığı okuyunca bi gülümsedim , adam resmen iç sesimin dışa vurumu olmuş ama dallama felan olmamış kardozo yani , naptığıma gelecek olursak ankaradan izmire seyehat etmekteyim.
Başlık sahibini anıyor olabilirler.
her şey bana seni hatırlatır unutmak isterken.

Utanırım

Hep o acılı şarkılarla aglarken

Aşk acısı çekiyorum ne yapacagım gecenin bir vakti?
Uyumaya çalışıyor ama gözler fıldır fıldır. Amk akşam the shiningi izledim. Halbuki götümle izlemiştim. Neresi korku lan bunun diyerek izledim. Ama bilinçaltımın amınakoyim. Filmdeki tüm detayları ezberlemiş ve rüyama getirmiş. Dört beş saattir yarım yamalak uyudum ve bin tane rüya gördüm. Her rüyamda da bu filmden birşeyler mutlaka vardı. Bilinçaltım altüst oldu resmen. Beynimin amk. Bi daha korku filmi izlersem beni the shining deki sakso çeken ayı siksin. Zehir oldu gecem.
saat 05.30 olduğuna göre artık gecenin bu vakti değil sabahın körü dememiz daha evla olur.
Güneşin doğuşunu izliyorum. Az romantik olun.