bugün

ortalama 23,8'den 24'tür.
bir hakaret.

birinci nesil olarak üzerin de bulunan krediyi daha iyi harcayabilirsin. yok ben birinci nesilim, eskiden böylemiydi edebiyatı yapıp millete küfür ediceksen s.git.
tek başıma yükselttiğim ortalamadır. ehe.
Hepinizin geçtiği yoldur, sizin zamanınızda öyleymiş ama zamane gençliği akıllı; boynuz kulağı geçer ihtiyarr
Ölçüm raporlarının karışması sebebiyle sonucu yanlış belirlenen tespittir. tespiti yapan yazar 23.8 rakamının yanındaki cm. ibaresine dikkat etmediğinden tamamen farklı bir organ uzunluğunun ölçümü olduğunun ayrımına varamamıştır.
siz de vurdukça vurdunuz amk. uşakları iq nuza sokayım sizin. tamam onbirinci nesil salak olabilir ama içinde ne cevherler var. genellemeyi bırakın yoksa, hepinizi sözlüğün ortasında dizerim. görürsün o zaman iq nun kaç cm oldugunu.
standart sapması dehşet, ama bence ortalaması gayet iyi.
Eğer tanimadiginiz insanlarin iq düzeyini elestiriyorsaniz , kendi iq düzeyinizi yeterli bulmuyorsunuz demekki. Ben 11 nesil yazarim hayvan gibi şey ediyorum.
milletin derdi biz olmuşuz, demek ki zamanında iyi koymuşuz.
Bilinmemektir. Yalnız neslin gidişatı pek iyi değildir.
Merveyitavla yüzünden oldukça düşen ortalamadır. Bence onu dışlayın arkadaşlar. Evet.
132 çıkmıştır.
varlığımla yükselttiğim ortalamadır.
214 falandır, kendimden biliyorum. internette çok güvenilir iq testi sitesinden yaptım, tşk.
ülkedeki %10 barajanı geçemez.
bu başlığı açan kişiden fazladır orası kesin.
12,23. evet.
son zamanlarda bir puanlık bir artış olduğunu gözlemlediğim ortalama.
15,12. evet.
ortalamayı kendinizden hesapladığınız için bu denli düşük çıkan yaratıcının bahsetmiş olduğu beceri.
görsel