bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

uludağ sözlük tarihinin en karanlık zamanlarında yani ayıptır söylemesi benim ve salih'in hira dağ'ındaki bir mağaraya kapanıp aylarca ibadet etmekten başka hiçbir şey yapmadığımız dönemde ortalığı boş bulup sözlükte allah düşmanlıkları, sözlüğün bekar annelerine özel mesajdan ahlaksız tekliflerde bulunma, zirvelerde çırılçıplak böyle vaşington portakalı gibi anadan doğma soyunma, ağır türbansızlık sendromundan müzdarip kişiler olarak mümin hayatına ve güzel ahlaklı bacılarımızın türbanına kastetme gibi ateizm kokan eylemleriyle gün gittikçe palazlanarak eğitimsiz dimağlarından akıttıkları yüzlerce boş sözü sanki içi dolu birer olgunluk deryası gibi muhtelif sözlük ortamlarında lanse etmeye çalışan ve ne kadar acıdır ki ana bacısı evde yokken çırılçıplak soyunup ayna karşısında allah'ın varlığını inkar etmekten başka bir vasfı bulunmayan bazı on birinci nesil yazarları sözlüğün eski kaşar yazarları olarak chp mitingi var diye kandırıp kazlıçeşme'de bir araya topladıktan sonra takke tokat, salih sudan gelinceye kadar bir güzel dövmektir...

onuncu neslin hardcore ateistleri bugün beş vakit namazlarını aksatmadan kılıyorsa, zinaya ve alkole tövbeliyse, chp mitinglerinde 23 nisanda dağıtılan ufak bayrakları sallamıyorsa bu benim eserimdir... yani açıkçası bundan sonra kimse nesline bakmadan öyle allahsızlık falan yapmaya kalkmasın bu sözlükte. gezi parkı dalgalarının olduğu dönemde evde zor tutulan yüzde ellilik kesimi de unutmayın derim, her şey ahmet davutoğlu'na atacağım bi gülücüklü kısa mesaja bakar yaniii.

on birinci nesil bayan yazarları tenzih ederim bu arada. biz kadınlara takke ya da başka bir şey kaldırmayız katiyen...

adeta cennet'ten bir köşk olan sözlüğümüze hoşgeldiniz kızlar... namaz kılma, oruç tutma, abdest alma hususlarında her türlü yardımı 7/24 yeni kurduğum bacı destek hattı'ndan alabilirsiniz. hatta abdest alma konusundaki sıkıntılarınızı bizzat evinize gelerek çözebilirim. beraber gusül abdesti alırız, sonra belki bana geçeriz size takke koleksiyonumu falan gösteririm...
on birinci nesil yazarlarda büyük bir korkuya sebep olur. yapar valla...
11.nesilim ama katılıyorum çok boş beleş asosyel var. babadan oğula nesil bunlar tü
Kardeş ayıp oluyor şimdi bende 11.nesildenip ne ayıbımı gördün (Hira dağını gece kapatıolar yalnız trollmusun mk).
benim 9. nesillere neler yapacağımı tahmin edemezsin.
ay çok korktum. elim ayağım titriyor.
hakli olan siddettir.
(bkz: on birinci nesillere ölüm)
görsel
Ne yaşadiniz acaba diye dusundurdu.