bugün

sözlüğe katılacak olan on birinci nesil yazarlara en fazla bir hafta sonra söylenecek söz.

sözlüğün anasını ağlatmaya and içtiklerini düşündüğüm bu kimliği belirsiz topluk, biran önce başlamadan bitsin.
-524'lerde gezen "kıllı lopez" karmalı bir yazar tarafından yapılmış beyandır. halbuki kim bilir ne onbirinci nesil yazarlar gelecektir kendisinden daha fazla buraya fayda sağlayacak olan.
karmayı bir bok sanan dokuzuncu nesil in zoruna giden durum.

(bkz: piskolata erkegi)
Kaliteli sözlük için başlatılan kampanya.
(bkz: on birinci nesil bi tarafınıza girsin)
(bkz: on birinci nesil siksin de çoğalın)
neden diye sorulması gerekir. hepiniz toplanıp sözlüğü götünüze sokacaksınız da ortak mı istemiyorsunuz?
Sinirle söylenen sözdür.
Sen kimsin lan yaprak diye cevap verilir.
bağırmayan nesilci siktirsin gitsin.
Ağzı bozuk terbiyesizlerin gitmesini isteyen yazarın görüşüdür.
onbirinci nesile kurban olun siz.
(bkz: sakin ol şampiyon)
verin ellerine bir top, hep birlikte sektire sektire gitsinler efendim.
yada boşverip s*ktirmeden doğru düzgün başlıklar açsınlar. biz toy iken böylemiydik efendim , ne bu böyle.
illede edep, illede edep.
daha kaliteli çözümler üretmekten yoksun bir yazardan çıkabilecek bir fikirdir. fikir dahi denemez buna. yazarın kalitesi neslinden belli olmaz, başlığın sahibinin yedinci nasil olması bunu çok güzel bir şekilde kanıtlamaktadır. belki daha eleyici yöntemler kullanılabilir sözlüğe üye seçilirken. lakin bu yazar bu yöntemleri geçemeyeceğini bildiği için bu tip çözümler üretmektedir.
'Bıkınca defolup gidicez zaten amk'cevabini verdiğim malın acizane isteğidir.
sözlüğe geç kayıt yapmış olsak ta artık bu sözlüğün üyesiyiz hiç bir yere gitmiyoruz.
Beklenen güzel olay.
Bir umut.
giderken son bir söz son vedayı esirgemesin..
Böyle genellemeleri haklı çıkaracak 11. nesiller cidden gitsin de bir rahat edelim.
Başlığa 11. nesil biri olarak karşı çıksam neye yarar hal böyle olunca..
giderken kapıyı çekin sizinle uğraşamıyoruz bir de on ikinciniz gelmesin.
intihar için bahane arayan bir bireyin işini kolaylaştırmaktır.

toplumdan dışlanmış, yıpranmış ve paslanmış bir şekilde intiharın kucağına atıyorum kendimi. by.
(bkz: bir kovma biçimi olarak siktirip gitmek)
bu gece mi yarın gece mi diye düşündürendir. bi de s.ktirmeden olmuyo mu yani normal şartlarda gitsek filan.
Anasının karnından yedinci nesil olarak çıkmış sikko yazar cümlesi.