bugün

Türkan Saylan'ın yetiştirdiği; son derece çağdaş, modern ve seküler anlayışa sahip birisidir.

Dincilerin korkulu rüyasıdır, hurafelerle işi olmaz.
dede sana laf atmayalı bayağı olmuştu gelde ağzının payını verelim.

banada eğlence çıktı. hahaahah.

görsel
abi düşünün. bu old olduğuna göre önceki kafakoparanus youngdı ve bildiğim kadarıyla 56 yaşındaydı. demek ki bu old olan 75 civarı.
Kur an okusada dinlesek. Evet.
aha yedek hesabı idrar yolları da fenomenliğini kanıtlamaya gelmiş.
yalnız takdir ettim. de'leri ayırmayı öğrettik sonunda.
siyasal islamci gavur kendini bilmez munafiklarin korkulu rüyası.
Vay anasını sayın seyirciler.
Hoşgelmiş yazarı.
Selam ve old spice ile.
"Nerelerde kaldın mübarek özledik" Arayı epey açmıştı umarım tez kapatır. Dede hoşgelmiş safa gelmiş.

(bkz: haşlamalara)
(bkz: taşlamalara)
(bkz: sataşmalara)
(bkz: dalaşmalara)
(bkz: kulak asma)
(bkz: yaz geç gitsin)
Işid den emekli oldu herhalde.
Özelden şahsıma hakaret eden yazar. Ateist olduğum doğrudur ama Alevi değilim ben, bilgin olsun.

Bu kadar rahat küfür etmek sözlükte serbest olmamalı.

Bak dostum benimle uğraşmanı ne ben isterim nede sen iste. Uğruna yaşadığım her şey adına yemin ederim ki sözlüğü sizler için yaşanılmaz hale getiririm. Benim bildiğim 3. Hesabın. Ben sen yokken de buradayım, sen gittin burada kaldım. Sen yeniden geldin ben hâlâ buradayım. Sen yakında yeniden gideceksin, ben hâlâ burada olacağım.

Trollük yapacaksın, hakaret edeceksin, küfür edeceksin biliyorum ama beni bulaştırma, ekle donuza beni ben de seni ekleyeceğim.
Sözlüğü benim gibi insanlara zehir etme hakkın yok.
kapıdan kovulsa bacadan geri düşen, boş beleş dinci.
Yazım yanlışları, forum chat tarzı entryleri ile tanınan yazar. Eğer bu adam mod yapılırsa zall’ a da, sözlüğe de, bu sözlüğe verdiğimiz emeğe de yazıklar olsun. Yuh olsun be.
(bkz: #39247522)
Muhtemelen sözlükte suç unsuru içeren 3-5 entryi derleyip, of denen yerde ulaşabildiği 1-2 siyasiye ulaştıracak Ve bu açıdan sözlüğü zor durumda bırakıp istediği her şeyi yapacağını düşünen birisi. Sözlüğü böylesi tehdit etmesinin başka açıklaması Yok, daha önce de aynı şeyleri söylüyordu çünkü.

60 yaşına gelip sözlükte takılıp, burayı şikayet eden adamı kim takar bilmiyorum gerçi ama durum böyle gözüküyor. Sanırım akit'te yapılan haberlerin müsebbibi de kendisi.
sözlükten silinmesi ve bir daha sözlüğe geri dönmesinin engellenmesi gereken şahıs. istediği gibi atıp tutmaya ve insanları tehdit etmeye hakkı yok. icraatlarından ötürü hakkında gereken yaptırımı moderasyon uygulamak zorundadır. kimse bu derece ileri gidip cezasız kalmamalıdır.
Şimdi bu adam hadislere körü körüne inandığını 50 kere deklare etti, bilmeyen Yok değil mi? O halde size iki hadis paylaşacağım, iyi okuyun;

“Hiç kimse, başka bir kişiye fasık (yoldan çıkmış sapmış) diye söz atamaz, kafir diyemez. Eğer fasık dediği kimse fasık, kafir dediği kimse de kafir değilse, bu sıfatlar muhakkak onları söyleyen kimseye döner.” (Buhari,Edeb,44)

“Her kim bir adama: Ey kafir veya Allah’ın düşmanı der de o adam dediği gibi değilse, o sözler bunları söyleyene döner.” (Müslim, iman, 112)

Bu hadislere göre olay nedir? inanan birine kafir dersen eşek cennetini boylar, zebanilerle unutulmaz dakikalar yaşarsın.

Peki bu hadislere körü körüne inandığını her dakika vurgulayan old kafakoparanus adlı yazar ne yapmış? inanıp, inanmadıklarına bakmaksızın Ve bilmeksizin tüm Kemalistleri kafir ilan etmiş;

görsel

Adam şu an kendi doğrularına göre cehennemin dibini boyladı. Çünkü hadislere inanan kendi, hadiste yazan belli, yaptığı ortada.

islam'ın en büyük düşmanı Bunun gibi din cahilleri işte. Bunlardan 10 tanesini medyaya, piyasaya sür 5 sene SOnra 1 tane Müslüman kalmaz ülkede. O Yüzden Amerika Ve israil siyasal islamcıların daimi müttefiğidir, hep iyi anlaşırlar. Beraber islam'a çok güzel zarar veriyorlar
Çünkü.

Hadi dayı; şimdi bana da kayyum ata, bekliyorum.
Kimse kimseyi küfürle itham etmesin zira bu insanın imanını tehlikeye sokar. Siyasi meseleler yüzünden müslümanların bölünmesi parçalanması ülke ve millet olarak ancak bize zarar verir ve düşmanlarımızı sevindirir. Biri birine kemalist, öteki berikine yobaz, beriki ötekine çomar v.b. söylemler hep ötekileştirmedir aslında. Siyasetçiler birbirini yerse bir ülkede, halk ne yapmaz ki? Bu halka hizmet değildir. Bu hakka hizmette değildir. Bu nefret söylemlerini hep birlikte terk edelim artık. Bu şekilde davranak allahın rızasını kazanamayız sevgili kardeşler. Büyükler küçükleri sever, küçükler büyükleri sayar. Densizlik yapanlar karşılığı neyse onu görür. Kimsenin yaptığı yanına kâr kalmaz. Rüzgar eken fırtına biçer. Düşmanlık yapmak kolaydır. Dost olabilmek mesele.
elvis binayı terk edince sözlük Scarlett Johansson'un memeleri gibi geliyor tabi dedeye.
Hala ölmedin mi diye şok etkisi yaratan yaşlı kurt yazar. Abi senin yaşıtların zaman kavramını yitirdi. Ezandan ezana namazini kılıp dua ediyor, karanlık çökünce uyuyor ve gün doğunca uyanıyorlar. Sen de hala burada goy goy peşindesin, yapma etme. Severiz seni, kurban olayim yeter artık. Vallaha yeter.*
(bkz: old kafakoparanus un kara listesi)
görsel
Akp kazanırsa sözlüğe girip tehditler savurmaya başlar.
Seviye bu kadar düşmemeliydi..
güncel Önemli Başlıklar