bugün

en yakın yer altı sığınağına sığınmak ve ağır makinalı tüfeklerle ufoları öldürmektir.
Bir eylem olarak ufoları öldürmek...
Ortadoğulu olduğunuzu belli etmeyin amk. En büyük silah kalemdir. Kalemle çözülebilecek saldırıdır.
ortadoğu bataklığına falan hiç bulaşmayın, gidin direkt abd'ye saldırın diye tavsiyede bulunulur.
elektrik faturasını ödemek.
ben pasta, börek, tatlı yaparım bir de sarma, dolma türü ile bir de tavuk çorbası yaparım. geldiklerinde ayıp olmasın, ağırlamadan göndermem. bir fincan da kahvemizi içmeden dünyada yollamam. ne o öyle silahla karşılamak filan, çok ayıp çocuklar, hiç yakıştıramadım sizlere. böyle mi göstereceksiniz türkün misafirperverliğini he? görmiim bidda.
Kralın kızını ayartmaya çalışırdım.

Mesela bu kız gelse dese 'merhaba dünyalı biz dostuz' tamam Ama öbür pezevenk. Yok abi yok olay dünyalılık uzaylılık değil insanın içinde olacak.
Fişi prizden çekmek ufonuz sönecektir.
Fotoğraf çekip anın görüntüsü başlığına atmak.
olm şu ufo'nun uçan daire olduğunu uzaylıları tanımlamak için kullanılmadığını öğrenin artık be. bir ufo'yu öldüremezsin. çünkü cansızdır. savaşta tank öldü der misin be kardeşim? uçak şehit felan?
Turan taktiği beyler, haydi dizilin.
Hiç olmamış gibi davranmak.
(bkz: yüz verme şımarır)
Star wars için aldığınız dandik ışın kılıçlarını kınından çıkarırsınız artık yapacak bir şey yok. Güç sizinle olsun.

Edit: ben ilk öleyim diye kilo alıp gözlük bile takarım. Apolitik bedenim Aksiyona gelemiyor maalesef ki.
enteresan bir şekilde kimse yazmamış.
ne kadar cahil adamlarsınız tabiki taşla kovalayacaksınız.

anlının çatına yapıştırdın mı taşı Medine dilencisine dönerler.
Çatıya çıkıp UFO'ların üzerine atlamak. Darbe döneminde denenmiş ancak başarılı olunamamıştır. Belki UFO'larda işe yarayabilir. Onlar delirdiğimizi düşünüp "ne yapıyor bunlar? Çıldırmış olmalılar!" Derken biz birçok uzay gemisini yoketmiş oluruz. Sonra ölen uzaylıların elbise ve silahlarını alıp daha etkili savaşırız.
(bkz: çökmek)
taş atarım. daha önce denendi çok etkili.
görsel

cumhurbaşkanı korumaları taktiğinin uygulanmasının işe yarayabileceği mevzudur. röööaaaarrrrrrhhhhhhhhhhhh.
görsel

IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!!
uzaylıların ahtapot kolları vb. var ise onları hentai izleyen kızlara vermektir.

onlar ne yapılacağını bilir.
Bütün işyeri ve dükkanlar kapalı olacağından yatıp uyumak. Evet yorgunum bu aralarda.
canınızı sıkmayın bizim köylümüz halleder o işi.

(bkz: uzaylıya taş atan köylü)
molotof atarim.
belki ufolulardan birine aşıkta olabiliriz.

-aman tanrım ne kadar kaslı bir uzaylı.
Adam uzaylı çıktı rıza baba al bunu al al al denilebilirdir.