bugün

bir de bu zil seslerini kapı zili yapıyorlar o daha feci, anlatılmaz yaşanır.
b.c.a.l açılımını vermeyelim rezillik çıkmasın ama " apaçi marşı " çalıyor... okul idaresindekilere apaçi kaçmış.
dinlendirici özelliği olan klasik müziklerden mi aptal teneffüs zili diye bahsediliyor gerçekten komik. hem mozart hem aptal. okullar için gayet doğru müziklerdir bunlar. ama öğrenci milleti tabi popüler şarkılar duymak ister aptal teneffüs zilleri! yerine.
okumakla adam olunmayacağını anlamanıza sebep olur.
okullardaki gereksiz teneffüs zilleridir. balıkesir fen lisesi'ndeyim ve ister inanın ister inanmayın, teneffüse çıkarken apaçi ayin müziği çalıyor, derse girerken de "hele bi geeeeelll" müziği çalıyor. ismini zahmet edip araştırmadım o derece. yok muydu kardeşim newton'un falan bulduğu bi müzik?
efenim maalesef ki bu sene balıkesir merkezde bulunan çoğu lisede apaçi müziği çalıyor.gittim bakayım eski okulumun haline dedim demesine ve tam zamanında mezun olduğumu anladım.okulundan şikayetçi olan arkadaşlar şükredin halinize.
eskiden istanbul başakşehir deki bir okulunki "türkiyem canım benim" şeklindeki şarkının melodisiyle çalıyordu.
(bkz: nobrain müziği) *
geçen dönem bir okulun apaçi müziği olduğu duyulmuştur.
sıkıcı bir dersten sonra çaldıysa, dünyanın en güzel nağmesi gibi gelen zil sesidir kendisi.
eş anlamlısı hürriyettir o an.
(#10007453)
(bkz: acı ama gerçek)
(bkz: liseli başlıklar)
"sabahlara dayanamam osman aga" biz de bu zil çalıyor.
göreev yaptığım okulda öğretmenler zili hande yenerin sana kırmızı çok yakışıyor parçasıydı.
Allahım ne günlere kaldık.
''-sana kırmızı çok yakışıyor-sevgili öğretmeler ders başlamıştır.''
ibrahim tatlıses'in sabuha'sı gibi saçma sapan olanları da olan zillerdir.
bizim evin yanında var bir tane ilköğretim okulu zil sesi de "bir kuş konsa badi parmağıma".
artık okullar aşmış kendini.
apaçi çalacaklar diye korkuyorum.
outro lex vallahi ben bunu duydum.
uh ah dev adam 12 dev adam müziği ya da hababam sınıfının efsane müziği tenefüse çıkarken en çok kullanılanı sanırım. derse girerken müzik farklı olmalıdır. tenefüse çıkarkenki zil sesiyle derse giriş zilini aynı yapmak stratejik bir hata olur. derse girişte daha arabesk tonlar kullanılmalıdır.
o değil de sözlük bi iki hafta önce yolda yürürken kız meslek lisesi denilen yerden apaçi müziğinin geldiğini duydum.
(bkz: ve koşarak uzaklaştım)
(bkz: gençlik nereye gidiyo)
samsun 23 nisan ilköğretim okulunda titanic gibi bir saçmalık var mesela.
eskiden tüp arabalarının yan sokaktan geçmesi ile zil mi çaldı tüpçü mü geçti ikileminde kalmamı sağladığı olmuştur.
Valla bizim evin karşısında var bir tane, hababam sınıfı müziği çalıyor. O değil de bazıları hakikaten aptalca oluyor. TAm yazılıdan zıçmak üzereyken sizi mozartın selamlaması hiç de iyi gelmiyor aslında.
(bkz: happy birthday to you)
bazı okullarda apaçi marşı çalınıyormuş. nekadar salakça olur zil çalar hocalar kalkar kopar falan.
evimizin yakınındaki okulun tenefüs zili: mor ve ötesi- cambaz *