bugün

komünistlerin dünyaya zararları
hakiki kemalizm ( seçmeli değil zorunlu ders ve resmi tarih haricinde yaşanan zulümler anlatılacak )
din ve şeriyat
Bu dünyaya geliş amacımızın mutluluklar yaşamak olmadığını öğretseler yeter.
(bkz: evrensel insan hakları)
(bkz: ırkçılık)
genel hukuk bilgisi
gerçek islam dini.

din ile, allah ile aldatanlara karşı bilinçlenme. hacı hoca kılıklı sahtekarların vicdani penetrasyon yolları. evrensel islam cemaati içinde islamiyete aykırı cemaatleşen ve beyin yıkayan tipler. insan avlama yolları. sünnete en uygun ibadet şekilleri. şeriat kelimesinin doğru yazılışı.
(bkz: insanlık)
uyuşturucu, alkol ve cinsel eğitim. hepsi objektif olack.
tarihide objektif görecekler 'ataattuüürrrkkk ollmaasaaayyydıııı' diye cumlelerin sayısi azalacak. devrimin ne olduğunu ve objektif yine altını çiziyorum, yönetim şekilleri.
dini eğitim, sadece müslümanlık değil, inanvlarida kapsayacak.
kısaca ezberden çok düşünmeye yöneltecek dersler.
temiz olmak. eğer bunu istemiyorsa evden çıkıp kimseyi rahatsız etmemek.
aile ve çocuk dersi

mutlu ailede çocuğun rolü konulu dersler mutlaka konulmalı. anne-baba ile çocuk ilişkilerini açıklayan, ebeveyn ve çocuk arasındaki etkileşimi ve anlaşılmayı artırmayı amaçlayan bir ders konulmalı ve bu dersler mutlaka yetkin psikologlar veya psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenleri tarafından verilmeli.
her türlü kıl traşı.
şimdiye kadarkileri çok anladık, evet.
hayvan sevgisi. amaç zorla sevdirmek olmamalı elbette ama her insan doğanın tek sahibi olmadığını, başka canlılarla bir arada yaşamayı bilmesi gerektiğini ve doğaya/canlılara karşı saygılı olmayı küçük yaşlarda öğrenmeli. çocuklarımızı olası tehlikelerden korumaya çalışırken onları birer hayvan düşmanına çeviriyoruz maalesef.
kesinlikle diksiyondur. Güzelik Türkçemiz o kadar kaba kullanılıyor ki insan soğuyor gerçekten.
Anne babaya karşı nasıl davranılmalı ?
Çocuklarımıza karşı nasıl davranmalıyız ? Gibi konular anlatılmalı.
kesinlikle yakın dövüş sanatları. hırsızlığa ve tecavüze dolaylı yoldan; okul çıkışı kavgalarına kesin çözüm.
cinsel eğitimin içine dahil olduğu konulardır. cinsel eğitim verildiği takdirde insanlar cinselliğin normal bir olgu olduğunu anlayacaklar ve saçma sapan sapıklıklardan kurtulacaklardır.
bir diğeri de bilgiyi sorgulama ile alakalı olmalıdır. ne yazık ki artık insanlar birçok şeyi merak etmiyorlar ve bilgiyi sorgulamayı bilmiyorlar. öğrencilerden bir şey araştırmalarını istediğinizde internette önlerine ilk gelen siteden bilgileri alıyorlar, başka kaynakları araştırmadıkları gibi bilginin doğruluğunu kontrol etmiyorlar. on sekiz yaşına gelip de ilgilendiği konular hakkında küçük bir kütüphanesi bulunan kaç kişiyi tanıyorsunuz?
insan türleri ve gelişimleri.
engellilere yönelik tutmların değiştirilmesi.
cinsellik.
yan toplar , geriden oyun kurma , alan markajı.
aile ve evlilik dersi

özellikle liselilere kesinlikle verilmeli. bir de uzmanları tarafından verilmeli.
hayat bilgisi en derininden.
mantık veya analitik düşünme dersi.

eskiden mantık ilmine çok önem verilirmiş, günümüzde de olması gereken budur.

düşünmeyi bile beceremeyen, nasıl düşünmesi gerektiğini bilemeyen, karambole yaşayan bir millet olduk.

analitik düşünme yetisi bir insanda bulunması gereken en önemli özelliklerdendir.
Kişisel gelişim ve Çocuklara Özgüven aşılamak ( her yanlışında öğrencelerini döven öğretmenler size sesleniyorum.. yanlışı görmek yerine çocukların bir doğrusunu yakalayıp takdir etseniz o başarıların ardı arkası kesilmez)

Hem eğitim sistemi bozuk hem de denetleme sağlam değil bence devlet okullarının denetimi özel kuruluşlara verilmeli.
Nasıl şuan bankaları özel kuruluşlar denetleyip derecelendiriyorsa, okullarında aynı şekilde olması gerekli diye düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar