bugün

Ne dayatılsın, sizin o hayalinizdeki devletteki komünizm mi dayatılsın?
Dünyayı sözde cennete çevireceği söylenilen o sahte yahudi safsatası mı dayatılsın?
Ata'ya haksızlıktır.
Superman denilen abinin dogustan gelen acayip acayip güçleri vardır. Ucmak, kaçmak, gözünden lazer çıkartmak, kodumu oturtmak falan. Atatürk ise öyle mi? sıradan, hiç bir gücü olmadan doğan birisidir kendisi. Gerçekleştirdiği onca insanüstü eylemi, bu sıradan insan haliyle yapmıştır.
Yani asıl kahraman mustafa kemal atatürk'tür. Elin gevurunda böyle bir övünç kaynağı olmadığı için, marvel ve dc paranın mığakomuştur.
Allah Allah
biz de 7 yaşında okula başladık , bize de Atatürk anlatıldı ama biz hiç öyle zannetmedik.
akp yarın öbür gün gidince ne yapacak bu Atatürk düşmanları merak ediyorum.

Öyle iğrenç bir toplum haline geldik ki
Atatürk ün alkol alması onun müslümanlığına darbe vurur
Ama birileri geç kaldı diye ezan geç okunsa sıkıntı olmaz
Hırsızlık olsa sıkıntı olmaz
Kul hakkı yense sıkıntı olmaz

Az açında kutsal kitap ı okuyun
Okuyun da aslında müslümanlık ile alakası olmayan tonla insanın
Sabah akşam muhafazakarım dindarım diye ortalıkta turlayanlara göre
Cennete girme ihtimallerinin daha yukarıda olduğunu anlayın

Ya da boşverin okuyup iyice kafa bulandırmayın.
Bu arada evete Atatürk süperman

Tıpkı Fatih gibi , Atilla gibi , Mete gibi

Ve bazı ahlaksızların dediği gibi değil her şey
90 da ilkokula başladım
Bizlere Osmanlı da , Hun da , Cumhuriyette adam gibi anlatıldı
Geliştirmek isteyen detaylı öğrenmek isteyen açar okur aq okuldan sonra
Eminim ki 70 ler de 80 lerde de anlatıldı

Alçaklık yapmasın kimse.
Az milletinizin adamı olun.
Turkce okumayi bilmeyen cocuga koru korune dini anlatmak diye bir durum var bununda farkinda olun ki zaten cocuklar okulda tanımıyor ataturku evimizde ailemizde ogreniyor onunla buyuyoruz.
bir sübyancının ahlak temsili olarak anlatılmasından iyidir. çocuk seviciler çok sever bunu.
yok artık lebron james.
bkz: yav he.
(bkz: resmi ideoloji)
evet turkce'yi kullanman da hiç bir sikinti yok.
amerkanin bizimkiler gibi gercek kahramani olmadigindan superman vs. uydurmasindandir. esasen abd super kahramanlari bizimkiler gibi anlatiliyor.
"Okullarda" yazamayan vatan evlatları türediğine göre olabiliretisi olabilecek önerme.
(bkz: liseli detected)
okullarda türkçe okuma-yazma da öğretiyorlar ama anlayana.
Kısaca haklısın der geçerim. herkes uzun entry girmiş amk.
insanı şüpheye düşüren durumdur.

biz başka okullara mı gittik amk.
saçma, nereye anlatılıyor? Benim de öyle bir şüphem vardı. E dimi, rejimin kurucusu yüceltilecek ama gerçekte nasıl biriydi diye merak ettim ve bunun üzerine bir sürü kitap ve kaynak okudum. oKULLARda GÖSTERiLEN atatürk'ün onun gerçek büyüklüğünü gösterme derinliğinden yoksun olduğunu anladım. Yani atatürk neden atatürk, aslından okullarda bu öğretilmiyor; büyüktü, şunu şunu yaptı, bu anlatılıyor. açıkça söylemek gerekirse, atatürk hakkında bilgi edinildikçe daha da büyüyen biri. kıskanç yobazların kemalistleri en çok eleştirdikleri konulardan biri budur; "savunuyor ama atatürk'ü tanımadan ve neler yaptığını bilmeden savunuyor", sen çok biliyon ya yaram.
Hanedan-ı Osmaniye'nin bilmem kaç şehsadesinin bir araya gelip hayal edemediğini yapan bir Şahsiyeti kıskanma durumsalıdır. "Ben de o golü atardım" tripleridir. Hanedandan böbürlene böbürlene bahsettikten sonra; "O halde nasıl çöküşe girdiniz?" sorusuna "Emperyalistler yüzünden" diyen insancıklarımızın karın ağrısı. Sarayda yaymaya benzemez bu işler
atamıza gösterilen haklı saygının, sadece yobazların değil, bilmem kaç bin yıl bekledikten sonra, lider diye yetiştire yetiştire, göbeğini kaşıyan, kadınları "kendisileştirmekten" bahseden, yakalandığında "türkiye'ye hizmete hazırım" diyen korkak teröristbaşını yetiştirebilen hewallerin de zoruna gittiğini gösteren şikayettir.
güncel Önemli Başlıklar