bugün

15 yıl önceydi lise de bir kere uç verdim maşallah tüm sınıf beni kırtasiye sandı silgi,kalem,resim kalemi,uç sonra taktik geliştirdim tabi ondan sonrada kimseye vermedim.
sizi gidi hele beleşçiler sizi.
ben değildim. çünkü tombo 0.6 kullandığımdan rahattım. bilirsiniz hani tepe kapağının üstü mor kalemin kendisi gridir. başka varyantı olmadığından söylüyorum. ama bazı mezarcılar vardı işte "hacı sen ver benim 0.7 kaleme oluyo onlar" diye istiyorlardı. ee ne demişler; mezarcı her yerde mezarcı.
Ben yanımda hep uç bulundururdum ama kimse bende olduğunu bilmiyodu çünkü sınıftakilerde bitince kullanıyodum.
üniversiteye geçince de sigarası olup vermez bu insan.
0 5 ucu olup vermeyen kişilerle topluluk kurması muhtemel kişi söylemi.
çok küfür yediğinin farkında olan kişi söylemi.
ya cimridir ya varoş. ben beşerli beşerli paketlerle 0.5 tombow alıp bütün döneme dağıtıyordum lan siz ne diyonuz.
bir kere kızın birinin kaleminin ucu yoktu dersin ortasındaydık hadi dedim yazıktır vereyim 1 tane uç verdim kırdı 2.yi de kırdı kutuda epi topu 4 tane uç vardı zaten 3.yü de verdim öküz ya işte onu da kırdı. Son ucumu istediğinde savaşta son kalan 1 yudum suyumu istemiş gibi hırslandım al bunu da al dedim ve bi daha da yanımda uç taşımadım. O gün bugündür kalemime 3-4 uç doldurur öyle giderim okula. Akıllandım artık.
uç dışında silgimi bile kullandırtmam yıllardan beri cimrilik tavan yaptı.
aferin, hadi şimdi git bunu annene anlat evlat.
bir itiraftır.

(bkz: senin ben taaa)
0 5 mi veriyordun sorusunu akla getirtir.
Sen başka erkeklere veriyormuşsun galiba uç felan hikaye.
kardeşim o kız sadece 0.7 uç vermiyormuş ama yine de sen bilirsin.
bu soru sorulduğunda bir level ileri götürüp "kanka valla 0.5 var yaa" diyen de bendim. şaka yapmıyorum.
"O da bi' şey mi? Ben komşunun meşhur çocuğuydum, hani o herkesin nefret edip; bulduğu yerde linç etmek istediği." Şekliyle iki üç level üstte olduğumu kanıtlayan cümle.
(bkz: yine ben kazandım)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Evet arkadaşlar. Sürekli uç istenildiği için olmasına rağmen vermeyen kisiyimdir.
Verdiğim zaman bana kalmıyor. Gidin kendinize uç alın diye dellendiren durumsal.
Uç vermemek için 0.9 kullanan da bendim.